به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، همایش علمی و تخصصی «تبیین گفتمان مقاومت و استکبار ستیزی» ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه (۴ آذر ماه) مصادف با روز «بسیج، دولت مقاومت و استکبارستیزی» در حسینیه الزهراء مجتمع امام خمینی(ره) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با حضور سردار سرافراز حاج علی فضلی برگزار خواهد شد.

«اهمیت شکست داعش فرزند نامشروع استکبار جهانی»، از محورهای این همایش است.

در این نشست که گروه‌ها و نمایندگان کشورهای حوزه مقاومت نیز حضور دارند دکتر عباس خامه یار معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

همچنین در این همایش از خانواده شهدای عالیقدر مدافع حرم و مقاومت تجلیل به عمل خواهد آمد و نمایشگاه عکس «مقاومت و استکبار ستیزی» نیز دایر خواهد شد.

این نشست به همت مرکز مقاومت بسیج و امور ایثارگران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری مرکز مطالعات فرهنگی و بین المللی، پژوهشگاه مطالعات جهان، مرکز مقاومت بسیج وزارت امورخارجه، مرکز مقاومت بسیج مجمع جهانی اهل بیت علیه السلام، مرکز مقاومت بسیج مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت و مرکز مقاومت بسیج سازمان حج و زیارت برگزار خواهد شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : «برزخ رفراندومی» با بغداد/ سنی‌ها در مناطق مورد مناقشه به رفراندوم تن نخواهند داد/ نظر ایران و ترکیه بسیار مهم است + ویدئو - شمس آباد

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :