به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، معترضان اردنی دیشب نیز مقابل ساختمان استانداری الکرک تجمع کرده و اعتراض خود به تصمیمات دولت «هانی الملقی» مبنی بر افزایش قیمت برخی کالاها از جمله نان را اعلام کردند.

تظاهرات‌کنندگان همچنین بازداشت‌های روزانه فعالان سیاسی را محکوم کرده و گفتند که این بازداشت‌ها قدرت و عزم آنها برای دفاع از کشورشان را بیشتر می‌کند.

طبق گزارش وبگاه «الأردن ۲۴»، معترضان اردنی همچنین تأکید کردند که دولت شیوه بردگی و تحمیل مالیات‌ها را در پیش گرفته است و بایستی این شیوه را کنار بگذارد و راه‌حل‌هایی برای رهایی از نقاط ضعف ارائه نماید.

تظاهرات‌کنندگان همچنین بر استمرار اعتراضات مسالمت‌آمیز تا برآورده شدن ضروری‌های خود مبنی بر تغییر شیوه تحمیل مالیات‌ها، آزادی زندانیان سیاسی و ضرورت تشکیل دولت نجات ملی و مواخذه فاسدان تأکید کردند.

در استان البلقاء نیز اجتماع کثیری از معترضان مقابل مسجد وادی الاکراد در شهر السلط تظاهرات کرده و آزادی زندانیان سیاسی را خواستار شدند.

این شهر نیز برای دومین ماه متوالی شاهد برگزاری تظاهرات مسالمت‌آمیز در اعتراض به تصمیمات دولت «هانی الملقی» بود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : وزارت خارجه ایران در واکنش به اقدام ترامپ اعلام کرد اجرای اصل عمل متقابل تا زمان برطرف شدن محدودیتهای توهین آمیز آمریکا علیه اتباع ایرانی

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :