به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، انفجار عظیمی شهر بندری «نیگبو» واقع در شرق چین را ساعاتی پیش لرزاند و احتمال می‌رود چندین در این حادثه جان خود را از دست داده باشند.

طبق این گزارش، خودروهایی در این انفجار به طور کامل تخریب شد و همچنین چندین ساختمان به طور کامل فروریخته است.

 

بنا بر این گزارش، انفجار فوق در اوایل صبح روز شنبه (امروز) به وقت محلی به وقوع پیوسته است و تصاویر تلویزیونی دود خاکستری ناشی از این انفجار که به هوا بلند شده است و آوارهایی که در نتیجه تخریب ساختمان‌ها برجا مانده است را نشان می‌دهد.

در این تصاویر تلویزیونی همچنین افرادی را نشان می‌دهد که کلاه‌ ایمنی به سر دارند و زخمی‌های حادثه را از محل دور می‌کنند.

شاهدان ماجرا می‌گویند که تعداد زیادی از افراد در این حادثه زخمی شده‌اند و دستکم ۳۰ نفر به بیمارستان محلی منتقل شده‌اند و مجاهدت‌های امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

 

طبق این گزارش، تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است تا علت انفجار مشخص شود. پلیس محلی می‌گویند که انفجار در منطقه «جیانگبی» رخ داده است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : حضور آمریکا پیرامون نشست آستانه پیرامون هاله‌ای از ابهام

خبرگزاری چینی شینهوا گزارش کرد که این انفجار که اوایل صبح امروز به وقوع پیوسته است، در محله‌ای در نینگبو، یکی از شلوغ‌ترین بنادر رخ داده است و در واقع در کارخانه‌ای رخ داده است.

طبق این گزارش، علاوه بر دو نفری که در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند، دو نفر دیگر به شدت زخمی شده‌اند و دستکم ۳۰ نفر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :