به گزارش گروه بین الملل شمس آباد، رسانه‌های محلی تگزاس برای چندمین بار طی روزهای اخیر از وقوع انفجار در این ایالت خبر دادند.

این انفجار که سه‌شنب شب و در انبار توزیع شرکت فداکس (FedEx) در شمال شرقی سن آنتونیو به وقوع پیوست باعث مجروحیت یک نفر شد.

نیروهای امنیتی و تیم های چک و خنثی سازی بمب نیز در محل حادثه حضور دارند و مشغول بررسی و ارزیابی اوضاع هستند.

یک مامور «اف‌بی‌آی» به شبکه تلویزیونی «سی‌بی اس» گفت انفجار این بسته با حادثه چند روز گذشته در شهر آستین در ارتباط بوده است.

 

یکشنبه شب (بامداد دوشنبه به وقت ایران)، به دنبال وقوع انفجار در جنوب غربی شهر «آستین» دست‌کم دو نفر زخمی و بیمارستان منتقل شدند.

حادثه آستین کمتر از یک هفته بعد از آن به وقوع پیوست که پلیس این منطقه گفت انفجار سه بسته انفجاری که ظرف ۱۰ روز رخ داده بود، همگی به هم ارتباط داشته است.

در این انفجارها یک مرد و یک نوجوان جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند که همگی آنها از بومیان و سیاه‌پوستان آمریکایی بودند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - فکر به مصائب حضرت زینب (س)، تسکین‌دهنده درد دوری از همسر شهیدم شد

 پلیس در حادثه انفجارهای گذشته، انگیزه عامل این رخدادها را کشف نکرده است اما این احتمال می‌رود که انفجار این بمب‌ها با جرایم نفرت از سیاه‌پوستان و جرایم نژادپرستی ارتباط داشته باشد.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :