به گزارش شمس آباد، حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی پس از امضای این تفاهم نامه در اجتماع خبرنگاران گفت: ۲۵ هزار کودک تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند که برای تامین تحصیل و اشتغال آنها طرح بیمه آینده را ارتقا دادیم یعنی مبلغ واریزی ماهانه به ازای هر نفر را از ۱۰ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان افزایش دادیم.
 

وی با اشاره به اینکه قرارداد ما ۱۰ ساله و قابل تمدید است، افزود: بچه ها و کودکان تحت پوشش پس از پایان این دوره می توانند از ۲۰ میلیون تومان مبلغ علی الحساب بهره مند شوند البته کودکانی که بخواهند از سرپرستی مستقیم خارج شوند مبلغ ۱۸ میلیون تومان برای مدد به زندگی دریافت خواهند کرد ضمن اینکه همه هزینه های تحصیلی آنها تا مقطع دکتری برعهده سازمان بهزیستی است و برای اشتغال آنها نیز بلاعوض مدد خواهیم کرد.

مسعودی فرید گفت: ما برای ارتقا و تامین طرح بیمه آینده کودکان نیاز به افزایش اعتبارات داریم که در این باره می تواند مفید باشد.
همچنین محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه در این طرح به دنبال سود بازرگانی نیستیم، افزود: این طرح بخشی از تعهدات و مسئولیت های اجتماعی ماست البته بناداریم امکانات تبلیغی و روابط عمومی خود را در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهیم تا خیرین هم برای ورود به طرح بیمه آینده کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی، تشویق شوند.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - دیدنی های سفر به مشهد

وی با اشاره به اینکه ارتقای طرح بیمه آینده کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی از همین امروز اجرایی شده است، گفت: بیمه ایران همین طرح را برای کمیته امداد و سایر موسسات خیریه دردست اجرا دارد که برای برخی اجرایی شده و برخی دیگر نیز به زودی اجرایی می شود.

اجرای کشیک نوروزی بیمه ایران با هدف خدمت رسانی بهینه به مسافران
مدیرعامل بیمه ایران گفت: طرح سراسری کشیک نوروزی سال ۹۷ بیمه ایران برای خدمات رسانی به مسافران و بیمه گذاران در ایام تعطیلات نوروزی اجرا می شود.
محسن پورکیانی در حاشیه آغاز مراسم نمادین این طرح در اجتماع خبرنگاران افزود: بیمه ایران با ۲۰۷ شعبه و ۱۰ هزار نمایندگی، خدمات گسترده خود را ارایه می کند اما چند سالی است که به دنبال توسعه خدمات حتی تا درب منزل برای بیمه گذاران هستیم به همین منظور طرح خدمات نوروزی و پرداخت خسارت سیار را با ۷۰ واحد پرداخت خسارت سیار در سطح کشور به ویژه در شهرهای زیارتی و سیاحتی آغاز خواهیم کرد ضمن اینکه ۱۰۰ شعبه ثابت ما نیز فعال هستند.

وی با بیان اینکه شعبات پرداخت خسارت سیار، اختیار کامل و نامحدود برای ارایه خدمات و پرداخت خسارت دارند، گفت: توصیه کردیم در این ایام مدارک غیرضرور از مردم ضروری نشود ضمن اینکه در صحنه تصادف پرونده تشکیل و خسارت به صورت اینترنتی در همان محل پرداخت می شود.
پورکیانی افزود: طرح کشیک نوروزی در روزهای ۲۹ اسفند، یکم، دوم، سوم و چهارم فروردین و دهم، یازدهم تا دوازدهم فروردین اجرا می شود البته دارابودن بیمه نامه، گواهینامه و کارت ماشین برای ارایه خدمات پرداخت خسارت سیار الزامی خواهد بود.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : وزارت علوم همچنان در انتظار سکان‌دار

همچنین عباس فراشیانی مدیر کل بیمه های اتومبیل بیمه ایران گفت: بیمه نامه طرح نوروزی را در دوره های ۱۵ روزه، یک ماهه و ۴۵ روزه با تخفیف ۱۰ درصد پیش بینی کردیم که از ۱۵ اسفند آغاز شده و تا ۳۰ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

وی افزود: این بیمه نامه فرصت خوبی است تا مسافران نوروزی بتوانند به صورت محدود از خدمات بیمه بدنه استفاده کنند البته مبلغ این بیمه نامه بستگی به نوع خودرو متغیر است اما همچنان ۱۰ درصد تخفیف ویژه را داراست و به طور نمونه برای خودروهای داخلی مانند پراید و پژو این مبلغ تا ۴۵ هزار تومان است ضمن اینکه مالکان خودرویی که بیمه بدنه دارند اگر تا پایان فروردین تمدید کنند از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

فراشیانی گفت: خدمت دیگر ما بیمه نامه با پوشش محدود است یعنی بیمه نامه بدنه به صورت یک بسته انجام می شد اما امروز این خدمت براساس نیاز مشتری ارایه می شود یعنی مشتری می تواند برای حادثه یا سرقت یا آتش سوزی و یا تلفیق اینها خدمت را خریداری کند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - وقت کشی۴ساله ایران درصادرات گازبه پاکستان

خسرو حقیقی پناه مدیر کل امور هماهنگی و شعب بیمه ایران هم گفت: امسال هماهنگی های لازم در سطح کشور انجام شده و شعب پرداخت خسارت در مراکز استانها و پنج مرکز ثابت در تهران نیز فعال هستند البته ۸ واحد خسارت سیار از ۷۰ واحد پرداخت خسارت سیار در کشور، در ایام نوروز در تهران فعال خواهند بود.

وی افزود: براساس هماهنگی هایی که با راهنمایی و رانندگی انجام شده است و باتوجه به خلوتی شهرها در این ایام تیم های پرداخت خسارت سیار کمتر از نیم ساعت در صحنه تصادف اکنون خواهند شد.

حقیقی پناه گفت: توصیه ما این است کسانی که در موضوع حوادث ناشی از وسایل نقلیه دچار مشکل شدند حتما به شعب ثابت ما مراجعه کنند که اسامی آنها در درگاه اینترنتی بیمه ایران به آدرس www.iran.insurance.ir آمده است و یا اینکه با ستاد مرکزی بیمه ایران به شماره ۸۶۷۱۱۵۷۸ تماس بگیرند.

منبع:صداوسیما

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :