جشن شصت و پنجمین سالگرد تاسیس بانک صادرات ایران به صورت نمادین در محل اولین شعبه بانک به نام “بازار یک” و با حضور مدیر عامل ،اعضای هیات عامل ،مدیران امور  و مناطق ، روسای  برخی شعب ممتاز و چندین از مشتریان بانک برگزار شد. دراین مراسم که با ولادت امام هادی (ع) ،امام دهم شیعیان و ایام دهه ولایت همزمان شده بود، ضمن گرامیداشت یاد بنیانگذار بانک صادرات ایران، برخی دستاوردها و خدمات گسترده  بانک مورد اشاره قرار گرفت و بر تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری به عنوان اصلی ترین سرمایه های مادی و معنوی بانک تاکید شد.

سیاوش زراعتی ، مدیر عامل بانک صادرات دراین مراسم با گرامی داشت ولادت امام علی النقی (ع) و عید سعید غدیرخم،با  ادای احترام به جایگاه مهندس مفرح بنیانگذار بانک صادرات ایران ،سالروز تاسیس بانک را تبریک گفت. و افزود:مجاهدت من همواره بر این بوده که بتوانم جایگاه مردمی بانک صادرات راحفظ کنم .مدیر عامل بانک صادرات با برشمردن ظرفیتهای بانک گفت : بیش از ۵٠ درصد تعداد کل شعب خارجی نظام بانکی کشور در انحصار این بانک است که وجهه بین المللی بسیار ارزشمندی را برای بانک به وجود آورده و این بر جای مانده از مجاهدت های بنیانگذاران  بانک از ۶۵ سال پیش تا کنون ،بوده است.

سیاوش زراعتی گفت  منشور اصلی بانک مشتری مداری و تکریم اوست که این امر در دستور کار ما قرار دارد.وی تاکید کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی بانک صادرات پیشتاز بوده و همچنان بحث رونق تولید و گسترش خدمات به بخشهای مختلف تولیدی ،در دستور کار بانک است.وی در ادامه از مسوولان بانک خواست تا در خصوص اعطای  وام قرض الحسنه ازدواج تا پایان شهریور ماه سال جاری هر آنچه در تعهد بانک قرار گرفته را به انجام برسانند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : آموزش روشی برای تبدیل جیمیل به ایمیل کلاینت در دسکتاپ

مدیر عامل بانک صادرات ایران همچنین در حاشیه این مراسم تاثیر اقدامات بانک مرکزی در خصوص کاهش نرخ سود بانکی را مثبت ارزیابی کرد و در اجتماع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص انتظار تولید کنندکان برای کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی نیز گفت: باید در این مسیر تعادلی برقرار شود که اجرایی شدن آن جزء مراحل بعدی سیاستهای بانک مرکزی است.

کارکردن در بانک صادرات ایران برای همه ما افتخار بزرگی است
در این مراسم همچنین رضاصدیق ، معاونت برنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک نیز با تبریک تقارن سالگرد تاسیس بانک با ایام ولادت امام هادی (ع) و عید سعید غدیر خم ، گفت: حجم بزرگ سرمایه گذاری های انجام شده بوسیله بانک صادرات ایران در صنایع بالادستی در بخشهای تولیدی سیمان ، فولاد ،نیروگاههای برق ،صنایع نفت و پتروشمی وراهها طی سالیان سال موجب شده تا بخش عمده ای از مردم کشور از خدمات بانک صادرات بهره مند شوند. وی افزود :از این رو کارکردن در بانک صادرات ایران برای همه ما افتخار بزرگی است. وی از مدیران و پیشکسوتان بانک  خواست تا علاوه برآموزشهای متداول ، آنچه را که در قالب تجربه های کاری فراگرفته اند،به عنوان زکات علم ،به کارکنان زیر مجموعه خود یاد بدهند.وی بر آموزش حضوری و سینه به سینه کارکنان بانک تاکید کرد.

وی با اشاره به دارا بودن بزرگترین شبکه بانکی خارج از کشور بوسیله بانک صادرات ایران ،تداوم  جایگاه بانک در منطقه و داخل کشور را منوط به اهمیت دادن پیوسته به امر آموزش نیروی انسانی عنوان کرد و افزود : بانک صادرات خوشبختانه طی سالهای اخیر با وجود تمامی دست اندازهای بین المللی از همه مشکلات به خوبی گذر کرد و امید است که این بانک بتواند به عنوان بزرگترین بانک کشور و خاورمیانه به جایگاه شایسته خود برسد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : چرا پژوی ۷۰ میلیونی در ایران ۱۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود؟

ایستادن دراین قله افتخار، نشان از خدمت صادقانه کارکنان دارد
درادامه این مراسم علی حاجی پور،سر پرست معاونت امور شعب و بازار یابی و مدیر امور حقوقی بانک صادرات ایران،نیز با تکریم حضار و مشتریان بانک دراین جشن،گفت: ۶۵ سال از آغاز خدمات بانک صادرات ایران سپری شده و ایستادن دراین قله افتخار، نشان از خدمت صادقانه کارکنان در تحقق شعار “حق با مشتری است ” دارد. وی وجود منابع مالی ارزشمند در بانک صادرات را ناشی از تعامل دوسویه میان همکاران بانک و مشتریان عنوان کرد و برتکریم مشتریان بانک تاکید کرد .وی گفت:ارائه خدمات بانکی به مشتری درهرساعت از شبانه روزباید اسان شود.  علی حاجی پور با بیان اینکه موجودیت بانک ، وابسته به وجود مشتری است، از کارکنان بانک خواست تا خدمات گسترده تری را برای رفاه حال مشتریان با ابتکارات جدید ارائه دهند.

به تمامی اهدافمان رسیده ایم
 در ادامه این مراسم  ، زارعی رییس شعبه بازار نیز با اظهار امیدواری برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان بانک ،گفت : به سودمند مقامات و مسئولان بانک  توانسته ایم دراین شعبه رشد قابل ملاحظه ای داشته باشیم.

بانک صادرات برای  مشتریان بخش خصوصی اهمیت قائل است
در این جشن یکی از مشتریان قدیمی و اعتباری بانک نیز،  با گرامیداشت  سالروز تاسیس بانک صادرات ، گفت : بانک صادرات ایران طی چند سال گذشته  واقعا در بحث مشتری مداری نشان داده از شایستگی های لازم برای برای فتح قله های موفقیت برخوردار است و من لازم می دانم که به نوبه خودم این موضوع  را خدمت مدیران عالی رتبه بانک تبریک عرض کنم و از تمامی آنها تشکر و قدردانی کنم. وی در این زمینه افزود : تشکر می کنم که بانک صادرات برای  مشتریان بخش خصوصی اهمیت قائل است.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - گرانی سوخت عامل بیکاری چند نفر می‌شود؟

بانک صادرات خانواده دوم من است
در پایان این جشن، استاد محمد گلریز، خواننده ارزشی و انقلابی کشور و از همکاران پیشکسوت هدایت کل روابط عمومی بانک صادرات ایران نیز ضمن تبریک عید سعید غدیرخم و گرامیداشت یاد و خاطره مهندس مفرح و خدمات ارزنده وی، به اجرای برنامه های هنری ویژه پرداخت که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

استاد گلریز که صدایش به عنوان میراث شفاهی ایران در سازمان میراث فرهنگی به ثبت رسیده است، طی گفت وگویی کوتاهی گفت: من به خانواده بزرگ بانک صادرات ایران، شصت و پنجمین سالگرد تأسیس بانک را که با عید بزرگ غدیرخم و میلاد امام هادی(ع) مصادف شده است را تبریک می گویم.وی با ابراز خرسندی از حضور در اجتماع مدیران، کارکنان و مشتریان بانک صادرات ایران افزود: این بانک، خانواده دوم من است و من هر جا که باشم، به هر نحو ممکن نام بانک بزرگ صادرات ایران را بر زبان جاری می کنم. خدا را شاکرم که این فرصت به من داده شد تا در حال و هوای عید غدیر خم، در اجتماع صمیمی شما باشم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :