وضعیت آسفالت تعداد زیادی از کوچه های بلوار فرهنگ حکیم نظامی شهرکرد بسیار نامناسب است و این وضعیت سبب نارضایتی شهروندان ساکن در این کوچه ها شده است.

به گزارش  بام ایران خبر؛ وضعیت آسفالت تعداد زیادی از کوچه های بلوار فرهنگ حکیم نظامی شهرکرد بسیار نامناسب است و این وضعیت سبب نارضایتی شهروندان ساکن در این کوچه ها شده است.

کوچه هایی که مدتی است شهرداری قول آسفالت و ترمیم را می دهد اما متاسفانه تاکنون این کوچه های زخمی رنگ آسفالت را به خود ندیده اند.

آسفالت خیابان‌ها و کوچه ها که از زیبایی‌های شهری محسوب می شوند و بهتر است شهرداری توجه بیشتری را نسبت به آن داشته باشد.

این کوچه و خیابان ها به دلیل انشعاب فاضلاب شهری زخمی شده و شاید عدم هماهنگی بین آب و فاضلاب و شهرداری موجب شده باشد که بلافاصله بعد از لوله کشی آسفالت انجام نگیرد.

حفاری و لوله‌کشی فاضلاب در این محله ها باید در تابستان صورت گیرد که بعد از اتمام آن کار بلافاصله آسفالت آن نیز انجام شود اما متاسفانه بدون برنامه‌ریزی‌های دقیق این کار زمانی صورت گرفته است که پایان آن با فصل سرما روبه‌رو شده و همین امر موجب شد که با اولین بارندگی در شهرکرد وضعیت این کوچه و معابر نامناسب باشد.
 

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : واکنش نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل به اظهارات «محمود عباس»

علی رغم پیگیری های ساکنین؛ شهرداری تاکنون هیچ اقدامی در راستای آسفالت معابر نکرده است

محمود مولوی یکی از ساکنین کوچه های بلوار فرهنگ حکیم نظامی در گفت‌وگو با خبرنگار بام ایران خبر اظهار کرد: وضعیت کوچه های بلوار فرهنگ حکیم نظامی نامناسب است و با بارش باران ظاهر بسیار زشتی به محله داده است.

وی تصریح کرد: ساکنین این محله پیگیری های زیادی جهت آسفالت کرده اند اما متاسفانه تاکنون اقدامی از سوی شهرداری صورت نگرفته است.

مولوی با بیان اینکه کنده کاری در این کوچه ها به علت تعویض لوله های آب است عنوان کرد: با بارش باران زندگی مردم متاسفانه با گل یکی شده است.

وی با بیان اینکه شهرداری حتی جدول ها را در این کوچه ها باز نکرده است اذعان داشت: به علت بسته بودن جدول آب از مسیر جدول عبور نمی کند و به منازل مردم رفته و وضعیت نامناسبی را رقم زده است.

مولوی خاطرنشان کرد: شهرداری قول شن ریزی در این کوچه ها را داده بود که متاسفانه تاکنون در این راستا نیز اقدامی صورت نگرفته است.
 

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : تعطیلات نوروز ۹۷ کجا بریم؟شهرستان فارسان بهترین منطقه گردشگری برای سفر نوروزی

آسفالت معابر اصلی حکیم نظامی در دست اجرا است

نادر شیرمحمدی معاون شهرداری منطقه سه شهرکرد در گفتگو با خبرنگار بام ایران خبر اظهار کرد: هدایت آب و فاضلاب شهری کل لوله های منطقه حکیم نظامی و بلوار فرهنگ شهرکرد را تعویض نموده است به همین جهت نیاز است ابتدا قبل از آسفالت زیرسازی آن انجام گیرد.

وی با بیان اینکه حفاری ها جهت لوله کشی هم طولی و هم عرضی بوده تصریح کرد: در حال اکنون ما برای ترمیم و آسفالت از خیابان های اصلی شروع به کار نموده ایم.

شیرمحمدی بیان داشت: بعد از هر خیابانی که زیرسازی و آسفالت آن انجام شد بلافاصله کوچه های آن آسفالت می شود.

وی با بیان اینکه در حال اکنون کل دستگاه های شهرداری در این منطقه در حال کار کردن هستند اذعان داشت: بعد از زیرسازی آسفالت ریخته می شود.

شیرمحمدی با اذعان بر اینکه آسفالت معابر اصلی از نظر ما مهم تر است خاطرنشان کرد: هر خیابانی که آسفالت شد بلافاصله کوچه همان خیابان هم آسفالت خواهیم کرد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - ما مسئول رضایت مندی مردم هستیم/رشادت های شهدا،جانبازان،آزادگان کمر استکبار جهانی را به سرکردگی آمریکا،اسرائیل و انگلیس شکست است

وی با اشاره به اینکه سه هزار ترانشه در آن منطقه وجود دارد که کل انشعاب های آن عوض شده است عنوان کرد: کل مسیر های عرضی ها و طولی در آن منطقه کنده شده است که برای زیر سازی آن مدتی زمان می‌برد.

به گزارش بام ایران خبر؛ بد نیست گاهی مسئولین برای اجرای یک پروژه در سطح شهر حال شهروندان را نیز در نظر بگیرند که موجب نارضایتی آن ها نگردد.

حفاری کردن باید درست در زمانی انجام می شد که بعد از اتمام آن بلافاصله شهرداری وارد عمل شده و اجازه ندهد این پروژه به فصل سرما برخورد کند که شاهد اینگونه نارضایتی ها از طرف شهروندان نیز نباشند.

گزارش: مرضیه عالی پور هفشجانی

انتهای پیام۱۰۲۶ج /۵۳۰ب

این خبر را به اشتراک بگذارید :