معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با دهه فجر ۲۸۰ پروژه افتتاح و کلنگ ۵۲ پروژه نیز به زمین میخورد.

چهارمحال و بختیاری کلنگ زنی می شود" />
به گزارش بام ایران خبر ؛ مجید نظری سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیار بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: هم زمان با دهه فجر  ۲۸۰ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۳۱۰ میلیارد تومان  افتتاح می شود.

وی تصریح کرد: از تعداد ۲۸۰ پروژه ۶۶ پروژه ملی و ۲۱۴ پروژه استانی است.

 
وی با اشاره به اینکه کلنگ  ۵۲ پروژه نیز در این استان بر زمین می خورد بیان داشت: اعتباری که برای این پروژه ها در نظر گرفته شده است ۹۲ میلیارد تومان بوده که شامل ۱۱ طرح ملی و ۴۱ طرح استانی می باشد.

وی افزود: ۶۶ پروژه دیگر در ردیف طرح‌های قابل افتتاح و بهره‌برداری استان هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از مجموع ۲۸۰ پروژه قابل افتتاح، ۶ پروژه مسکونی، هفت طرح گردشگری، هفت طرح آموزشی، یک طرح فرهنگی_مذهبی، ۱۴ پروژه صنعتی، هفت پروژه ورزشی، هفت طرح فضای اداری، ۱۲۱ پروژه زیرساختی، هفت طرح شیلاتی، ۴۱ پروژه کشاورزی و آبخیزداری، هشت طرح دام‌پروری، ۳۱ پروژه بهداشتی_درمانی و هشت طرح خدماتی هستند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : جهت گیری‌ها باید از اقتصاد رانتی و نفتی به اقتصاد مولّد و مردمی تغییر یابد » پایگاه شمس آباد

کلنگ زنی ۵۲ پروژه در چهارمحال و بختیاری

نظری دهکردی با بیان اینکه از ۵۲ پروژه کلنگ‌زنی ۲۵ پروژه زیرساختی، پنج طرح آموزشی، ۹ پروژه فضای اداری، یک طرح خدماتی، سه پروژه مسکونی، هفت پروژه گردشگری، یک طرح صنعتی و یک طرح ورزشی است، اضافه کرد: توزیع پروژه‌های قابل افتتاح و بهره‌برداری در شهرستان‌های مختلف استان شامل ۳۱ پروژه با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۵۵۲ میلیون تومان در اردل، ۴۵ پروژه با ۶۶ میلیارد و ۸۲۱ میلیون تومان هزینه در بروجن و ۱۳ پروژه در شهرستان بن با ۴ میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان است.

وی عنوان داشت: ۱۳ پروژه در شهرستان سامان با رقم ۷ میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان، ۵۶ پروژه در شهرکرد با اعتبار بالغ‌بر ۶۲ میلیارد و ۷۸۸ میلیون تومان، ۳۰ طرح در شهرستان فارسان با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان، ۳۱ پروژه در شهرستان کوهرنگ با ۴۱ میلیارد و ۳۵۶ میلیون تومان اعتبار، ۱۷ پروژه در کیار با رقم ۷ میلیارد و ۵۶۴ میلیون تومان و ۴۲ پروژه در لردگان با هزینه ۸۵ میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان دیگر پروژه‌هایی هستند که در دهه فجر در شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری خواهند رسید.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : یادداشت/ جعفر بلوری و ناگهان....داعش!

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه با افتتاح پروژه‌های مختلف در شهرستان‌های ۹ گانه استان جمعاً ۷۶۳ نفر اشتغال‌ ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین ۲ پروژه مربوط به سراسر استان است که با اعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان اجرا می‌شود.

نظری دهکردی تاکید کرد:  توزیع شهرستانی پروژه‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر امسال شامل دو پروژه با اعتبار یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در اردل، چهار پروژه با اعتبار ۵ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان در بروجن، سه طرح با رقم ۸ میلیارد تومان در سامان، ۱۲ پروژه با ۱۱ میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان در شهرکرد، هفت پروژه با اعتبار ۹ میلیارد تومان در فارسان، هفت طرح با رقم ۱۳ میلیارد تومان در کوهرنگ، ۱۱ پروژه با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۳۴ میلیون تومان در کیار و ۶ طرح با اعتبار ۴۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان در لردگان است.

وی به افتتاح ۷۱۶ واحد مسکن مهر بوسیله هدایت‌کل راه و شهرسازی و هدایت‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری همزمان با ایام‌الله دهه فجر امسال اشاره و بیان کرد: همچنین ۸۰۰ جلد سند مالکیت و ۲۲۰ قطعه زمین روستایی بوسیله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به متقاضیان واگذار می‌شود.
 
انتهای پیام/۵۳۰ب
 

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : مرتضی بشیری از گروه تواشیح «بینه» می‌گوید؛ ماجرای شگفتی لبنان از نوجوانان ایرانی
کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :