چهارمحال و بختیاری؛

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری از پخش ویژه برنامه های متنوع همزمان با سال نو در شبکه شمس آباد خبر داد

شمس آباد" src="http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1396/12/12/1958832_984.jpg" alt="ویژه برنامه های نوروزی شبکه شمس آباد" width="300" height="199.5" align="left"/>به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، مهرداد عظیمی گفت: ویژه برنامه «شب های بهاری» در تعطیلات سال جدید با ایجاد لحظاتی شاد، به یاد ماندنی و مفرح برای مخاطبان، از شبکه استانی سیمای شمس آباد همراه لحظات نوروزی مردم و مسافران استان است.

وی افزود: آئین ها و سنت های قدیم مردم استان در نوروز، موسیقی تصاویر زیبا از طبیعت بهاری استان، عید دیدنی، معرفی اماکن تفریحی و زیارتی استان، معرفی سوغات استان، پیامک‌های بینندگان، نمایش و حضور خوانندگان محلی در برنامه با گویش‌های دهکردی، بختیاری و ترکی از بخش‌های این برنامه است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه «شب‌های بهاری» همزمان با تعطیلات سال نو هر شب از ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی از سیمای شمس آباد پخش می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : اسان در پرداخت ارز دانشجویی

عظیمی خاطرنشان کرد: این برنامه همچنین در لحظات تحویل سال با توجه به همزمانی با شب شهادت امام علی النقی(ع) با رویکرد آرامش بهاری، دعوت از خانواده شهدا در برنامه، فلسفه دعای تحویل سال، حضور شعرای آئینی، نوروز در فرهنگ اسلامی و سنت‌های حسنه و پسندیده مردم در ایام نوروز با ایجاد لحظاتی معنوی به مدت ۲۴۰ دقیقه از سیمای شمس آباد با هم استانی‌ها همراه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری با ویژه برنامه‌های متنوعی به استقبال سال نو می رود، گفت: «به استقبال بهار» ویژه برنامه رادیویی است که در آخرین روز سال، به انعکاس حال و هوای نوروز در بام ایران می‌پردازد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری افزود: این برنامه با بخش‌های متنوع و جذاب، آخرین روز سال ۹۶ را به نخستین روز بهار پیوند می دهد ‌و حال و هوای شب عید و تکاپوی مردم برای استقبال از بهار را منعکس می کند و با بخش‌های گزارش، نمایش، شعر و ترانه، آداب و رسوم مردم استان در آخرین لحظات سال و صله ارحام از دیدگاه اسلام از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح روز سه شنبه ۲۹ اسفند به تهیه کنندگی لیلا بابایی و گویندگی مریم خلجی به روی آنتن می‌رود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : زنجیره‌ای از قاچاق با پوشش قانونی ایجاد شده/ دولت بر مبادی رسمی نظارت کافی داشته باشد

عظیمی تصریح کرد: «مژده بهار» ویژه برنامه تحویل سال نو از رادیو است که به دلیل همزمانی با شب شهادت امام علی النقی(ع) با رویکردی مذهبی سعی دارد بین باورهای دینی و آداب و رسوم ایرانی و ایجاد لحظاتی معنوی هنگام تحویل سال جدید پیوند برقرار کند.

وی افزود: در این برنامه که به تهیه کنندگی مهشید موسویان و گویندگی رضا علیدادی از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ دقیقه در لحظات تحویل سال از رادیو شمس آباد پخش می‌شود به معرفی سنت‌ها و آئین و رسوم مردم استان در هنگام تحویل سال، گفتگو با بزرگ ترها، صله رحم، عید نوروز از دیدگاه اسلام، مباحث کارشناسی، گزارش و معرفی جاذبه ها و مکان‌های دیدنی استان می پردازد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: «سال نو، سلام نو» ویژه برنامه صبحگاهی شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری است که با رویکرد تفریحی سرگرمی در بخش‌های مختلف و متنوع با هدف راهنمایی گردشگران و اطلاع‌رسانی به هم استانی ها و مسافران نورزی در تعطیلات سال نو از ساعت ۱۰ تا ۱۲هر روز پخش می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اختصاص ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان شهرستان سامان

عظیمی خاطرنشان کرد: «بهار بام ایران» هم ویژه برنامه عصرگاهی رادیو شمس آباد است که با ایجاد روحیه نشاط و پویایی و ترویج فرهنگ صله ارحام توأم با شادی و سرزندگی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در تعطیلات نوروز به روی آنتن می‌رود.

 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :