فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: نقش امروز بسیج در جامعه، ایجاد آرامش و مدد به مردم و دولت و مدد به برقراری امنیت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پیرغار، حمید یزادانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهر فارسان ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های هم وطنان داغدار غرب کشور در حادثه زلزله، از خداوند برای بازماندگاه این حادثه صبر جمیل خواستارم و امید است با استعانت از خداوند متعال همه مسئولین تمام سعی خود را در راستای خدمت رسانی به این موضوع صرف نموده تا هموطنان ما در این فصل از سرما بتوانند به آرامش خاطر برسند.

وی تصریح کرد: بسیجی، نمادی آشکار از خواست راستین و محکم مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و حتی اقتصادی و یادگار ارزشمند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که بحق، خاستگاه ایمان، اخلاص، پرستش، ایثار و شهامت مجاهدان فی سبیل الله می‌باشد.

وی در ادامه افزود: بسیجیان باید در همه برنامه ها حضور یابند و صلابت و قدرت بسیجی را به همگان به خصوصص کشورهای غربی نشان دهند که این کار میسر نمی شود مگر با بصیرت دینی و سیاسی.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی، فرهنگ عزت، استقلال و آزادی خواهی است  افزود: تفکر بسیجی باید بیش از  این در کشور نهادینه شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان با اشاره به اینکه نقش بسیج و امتحان بسیج را در دوران دفاع مقدس درک کردیم بیان کرد: بسیجیان در آن دوران با غیرت، توکل، اخلاص و ولایت مداری و غیرت حضور یافتند و ملت ما با نام بسیج افتخارات بسیار بزرگی را به وجود آورد و پیروز شد.

وی به اجرای شدن بیش از ۳۰ برنامه در هفته بسیج در شهرستان فارسان اشاره داشت و گفت: در آغاز هفته بسیج دیدار با امام جمعه، صبحگاه مشترک، غبارروبی مزار شهدا و حضور در گلزار شهدا، یادواره‌های شهدا فرهنگی و آبروی محله، مسابقات ورزشی، میقات و صالحات، تجلیل از بسیجیان نمونه، دیدار با خانواده شهدا و اعزام دانش‌آموزان بسیجی به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور را داریم

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : فتنه‌ها تمام می‌شود اما روسیاهی می‌ماند

چهره اسلام به همت نیروهای متدین و مسلمان از لوث وجود تروریسم تکفیری پاک شد

وی به شکست داعش اشاره داشت و گفت:حضور مستقیم سردار قاسم سلیمانی در این نبرد و نیروهای مقاومت که نمادی از قرائت اسلام ناب محمدی به شمار می‌آیند، افتخار این پیروزی و بستن طومار خلافت متکی بر جهالت مدرن و توحش برساخته اسلام‌ آمریکایی و وهابیت تکفیری، نصیب محور مقاومت شد و ابزار نیابتی استکبار و صهیونیسم برای اسلام‌هراسی از کار افتاد.

وی ادامه داد: دقیقا همانگونه که پدیده داعش و تروریسم تکفیری در جهان اسلام، محصول مشترک سیاست امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی و برخی از شرکای منطقه ای آنهاست و به عنوان یک ضد وزنه تعادلی استراتژیک در مقابل نفوذ جمهوری اسلامی ایران در جهان اسلام شکل گرفته است؛ آنهم به این جهت که آمریکایی ها و متعهدانشان قادر نبودند به مدیریت بحران تحولات روی زمین و به این دلیل نیاز به نیرویی داشتند که بتواند ضعفهای شان را بر روی زمین جبران کرده و بتواند درگیری های طائفه ای و تفرقه میان شیعه و سنی ایجاد کند.

امروز خواست مقاومت در برابر داعش به نتیجه رسید و این پیروزی به نام اسلام ناب بر اسلام بدیل و آمریکایی رقم خورد و چهره اسلام به همت نیروهای متدین و مسلمان از لوث وجود تروریسم تکفیری و مولد اسلام‌هراسی پاک شد. از این رو آمریکا و متحدان غربی و عربی‌اش شکست داعش را به نوعی شکست خود تلقی کرده و به دنبال انتقام از نیروها و عوامل اصلی شکست داعش برآمدند؛ چرا که از نگاه آنان پیروزی بر داعش به معنای افزایش نفوذ و اعتبار پیروزمندان این میدان است و این در واقع بر باد رفتن هزینه‌های سنگین سیاست‌های چند ساله منطقه‌ای آنان است.
 
در پایان نماز جمعه این هفته شهر فارسان از خانواده مهندس شهید احمد قاسمی کرانی، شهید مدافع حرم شهرستان تجلیل شد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : طلب حلالیت و تشکر استاندار سابق چهارمحال و بختیاری از مردم این استان

انتهای پیام/۵۹۰پ
 

این خبر را به اشتراک بگذارید :