مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: دشمن روی نیروهای انقلاب متمرکز شده تا آنها را دچار لغزش و انحراف کند.

به گزارش شمس آباد از استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز در اجتماع مدیران، مسئولان و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با گرامیداشت تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت، روزهای پایانی رجب المرجب و فرارسیدن ماه شعبان و رمضان المبارک را فرصتی گرانبها برای بهره مندی معنوی و تقرب به خداوند متعال عنوان کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان چهارمحال و بختیاری با تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه و روز پاسدار همزمان با میلاد سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، به تشریح اهمیت اتقان در امور از منظر آیات و روایات معصومین علیهم السلام پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، با تشکر از زحمات سال گذشته کارکنان نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: کسب رتبه های برتر معاونت های نمایندگی در انجام مأموریت های محوله نشان از وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری آحاد نیروهای این مجموعه دارد.

وی افزود: اتقان در امور باعث احساس موفقیت، گشایش در کارهای دیگر، تقویت قصد انسان، نشاط در زندگی، جلوگیری از هدر رفتن وقت، ثروت و سرمایه ها و زمینه سازی برای پیروزی در موقعیت های دیگر می شود و به نوعی تأسی به سیره و شیوه زندگی ائمه و انبیاء علیهم السلام است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : آشفته بازار اجاره بهای مغازه در شهرستان فارسان

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، در ادامه با اشاره به حکم انتصاب نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این حکم مسئولیت؛ معنویت، بصیرت دینی و روحیه جهادی و انقلابی را مورد تأکید قرار داده اند، که ما نیز بایستی در این راستا سعی کنیم.

این مقام مسئول افزود: در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، که دوران حساس و مهمی است و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب به دوران پختگی انقلاب رسیده ایم، شاهد جبهه گیری همه جانبه جهان استکبار در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم که سعی می کنند تا مانع پیشرفت ملت و کشور ما شوند.

وی گفت: نفوذ انقلاب اسلامی روز به روز هم در ملتها و هم بعضاً دولتها را نیز تحت تأثیر قرار داده است و علی رغم ممنوعیت های گسترده از ابتدای انقلاب اسلامی؛ پیشرفت های علمی و توانمندی های نظام اسلامی در حوزه های مختلف از جمله دفاعی، چشم جهانیان را خیره ساخته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: نظام اسلامی توانسته به حول و قوه الهی، در سایه تدابیر حکیمانه حضرت امام رضوان الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم بصیر و زمان شناس، انواع تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : خود را موظف به پشتیبانی از شما می‌دانیم · وردنجان نیوز

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، خاطرنشان کرد: جمعبندی دشمنان این است که انقلاب اسلامی از تهدیدات و هجمه های بیرونی آسیب نمی بیند؛ لذا سعی می کنند از راه نفوذ و از درون مردم و انقلابیون به نظام آسیب بزنند.

وی گفت: تطمیع یکی از حربه های دشمن برای استفاده از عناصر درونی به منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و دشمن روی نیروهای انقلاب متمرکز شده تا آنها را دچار لغزش، انحراف و استحاله کند و از این طریق با انحراف در مسیر انقلاب اسلامی آن را استحاله سازد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام  از منظر آیات و روایات سه عامل مؤثر در انحراف یاران جبهه حق را برشمرد و گفت: اندیشه و فکر باطل، انحراف عملی، فروکش کردن روحیه انقلابی و روحیه جهادی، سه عامل مؤثر در انحراف یاران جبهه حق است.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز یادآور شد: در گیر شدن در شبهه های علمی و تردید، در گیر شدن به دنیا و از دست دادن روحیه جهادی، سه خطر فرار روی نیروهای انقلاب اسلامی است، که نسخه درمان آنها؛ بصیرت ، تقوا و تبعیت از ولایت فقیه می باشد.

پیشنهاد ویژه :   اجتماعی : شمس آباد - آیا هارپ باعث زلزله های ایران شده است؟

وی در ادامه فلسفه وجودی نمایندگی ولی فقیه در سپاه را پاسداری از پاسداران انقلاب اسلامی و تعمیق باورهای اعتقادی و بصیرت دینی در اجتماع وابستگان سپاه و بسیج دانست و تإکید کرد: نیروهای نمایندگی باید خودشان مجهز به قدرت معنوی، دینی و انقلابی باشند.

این مقام مسئول در بخش پایانی سخنان خود به اهمیت نامگذاری امسال بعنوان سال پشتیبانی از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: خرید و استفاده از خدمات و کالاهای ایرانی و داخلی باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان و آحاد مردم قرار گیرد و در مجموعه سپاه نیز ضمن توجه به این نکته باید بدانیم که خرید و استفاده از کالا و خدمات خارجی که قابل تولید در داخل است کاملاً ممنوع می باشد.

وی استفاده از کالا و خدمات تولید داخل را ضامن پیشرفت و آبادانی کشور، بهبود شرایط اقتصادی و رفع بیکاری و عامل اشتغال جوانان عزیز ایران اسلامی برشمرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :