مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم(علیه السلام ) گفت: برای پشتیبانی از تولید ایرانی، مصرف کالای ایرانی باید فرهنگ ملی تبدیل شود.

به گزارش شمس آباد از استان چهارمحال و بختیاری؛  کارگاه ترویجی تبیینی سبک زندگی و مصون سازی فرهنگی با حضور کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز در این کارگاه، با تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: نامگذاری سالیانه بوسیله مقام معظم رهبری با محتوای اقتصادی، اهمیت این عرصه نبرد جدید در نظر معظم له را نشان می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز  ادامه داد: پیام نوروزی مقام معظم رهبری علاوه بر تعیین نام و شعار سال جدید و خط مشی ملت و مسئولین نظام، حاوی نکاتی در مورد وضعیت سال گذشته و نکاتی در باب سال آینده است.

وی تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب با اشاره به مشارکت بیش از ۴۰ میلیون نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، ۹دی و برتر از همه در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن ، بررسی اجمالی از کارنامه جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب با توجه به شعارها، ارزش ها و اصول بنیادین  نیز داشتند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - مسئولین،ضعیف از حل مشکلات کارخانه صبا فولاد زاگرس چهارمحال وبختیاری/ ۱۰۰کارگر در آستانه اخراج شدن

وی در کارگاه ترویجی تبیینی سبک زندگی و مصون سازی فرهنگی در اجتماع کارکنان سپاه شهرکرد، گفت: استقلال، آزادی، مردم سالاری، اعتماد به نفس و خودباوری ملی، عدالت، تحقق احکام دین و شریعت ، اصول بنیادین انقلاب از منظر رهبر فرزانه انقلاب بودند که گاهی با بی انصافی برخی افراد و با سوء استفاده از آزادی، این اصول را زیر سؤال می برند.

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، افزود: ظرفیت های موجود در کشور از دیگر بخش های بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بود، که به وجود جوانان تحصیل کرده و کوشا، فعالیت های آتش به اختیار در همه عرصه های مورد نیاز انقلاب و نظام و کشور، موج جمعیتی، مزیت های جغرافیایی کشور و منابع طبیعی ارزشمند اشاره فرمودند و استفاده از این ظرفیت ها را با ابتکار و حضور جوانان و مدیران فعال و کوشا مورد تأکید قرار دادند.

وی، در ادامه عوامل و موانع پیشرفت کشور را تبیین کرد و افزود: باور نداشتن یا اهمیت ندادن برخی مسئولان در دولت های مختلف به ظرفیت های کشور، تنبلی عده از مدیران و اعتماد به بیگانه، کم کاری و قبیله گرایی و فساد و اتکای اقتصاد کشور به نفت ، از عوامل و موانع پیشرفت به شمار می روند.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : لوکزامبورگ خواستار به رسمیت شناختن موجودیت فلسطین از جانب اروپا شد

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، ارکان پشتیبانی از کالای ایرانی را برشمرد و افزود: پشتیبانی از تولید ملی، اصلاح سبک زندگی، عدم اتکا به نفت؛ از ارکان پشتیبانی از کالای ایرانی و تحقق شعار سال می باشند.

وی راهکارهای پشتیبانی از کالای ایرانی را نیز؛ ارتقای کیفیت محصولات تولید داخل، مجاهدت در جهت زمینه سازی فرهنگی، آموزش عمومی و تبلیغات گسترده عنوان کرد.

گفتنی است این کارگاه ترویجی تبیینی با حضور فرماندهان، مسئولین و بسیجیان سپاه شهرکرد در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) این ناحیه برگزار شد.

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :