محکوم کردن ادعاهای کذب و صیهونیسم پسند رئیس جمهور ایالات متحده آمریکاروز گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در موضوع توافق نامه هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ صحبت های موهوم ودور از خرد از روی دشمنی بیان کردند که باعث شد که یکبار دیگر دشمنی دولت آمریکا با ملت شریف ایران نمایان شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه شمس آباد ،بیانیه تشکل اسلامی سیاسی فردای روشن دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در رابطه با صحبت های رئیس جمهور آمریکا که به این پایگاه ارسال گردیده است به شرح ذیل آمده:

تشکل اسلامی سیاسی فردای روشن همراه باهمه ی ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این ادعا های کذب و صیهونیسم پسند، ذکر چند نکته را در این رابطه لازم می داند:
نکته اول اینکه برجام یک توافق نامه ی بین المللی است که به تایید شورای امنیت سازمان ملل هم رسیده است ونه آمریکا و نه هیچ کشوری چه کشورهای اماده در مذاکرات و چه سایرین نمی توانند خللی در آن وارد آوردند.
صحبت های دیروز رئیس جمهور ایالات متحده به جزء اسرائیل و چند کشور عربی، هیچ خریداری در سطح جهانی نداشت و از متن پیام قرائت شده به خوبی هویدا بود که این صحبت ها صرفا جهت آرام کردن لابی های صیهونیسم و عربستان، هیچ پیامد منطقی و تاثیر گذاردر حوزه روابط بین الملل نخواهد داشت. کمااینکه مسئولان اتحادیه اروپا همان دقایق اول پاسخ دونالد ترامپ را با تاکید بر پایبندی به برجام دادند.
بر فرض خروج آمریکا از این توافق، بازهم عدم صداقت آنها و صلح آمیز بودن فعالیت ایران که بارها از سوی آژانس تایید شده را بیشتر از گذشته نشان خواهد داد. عملکرد صحیح ومنطقی دستگاه  سیاستمداری کشورمان  باعث ایجاد یک همگرایی و اتفاق در بین همه ی کشورهای َ طرف مذاکره  کننده شده است که شدیدا به آمریکا در رابطه با پیامد های خروج از برجام راهشدار داده و خواستار پایبندی به آن شده اند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : امام راحل بر خود حکومت کرد تا توانست بر دل‌ها حکومت کند

 

نکته مهم و اساسی اما امنیت ملی و توانمندی دفاعی کشورمان می باشد که به هیچ عنوان  قابل معامله نبوده و نیست. ملت شریف ایران با تمام توان خود همراه و همگام با نیروهای نظامی که ید واحده ای در نگه داشتن کیان و امنیت کشور و ارزش های والای انقلاب اسلامی می باشد، بوده  و با ممنوعیت و قرار دادن در لیست های واهی فرمایشی تروریست از اعتبار نیروهای نظامی به خصوص سپاه پاسداران که با حضور مستمر در نبرد با فرزند نامشروع استکبار و عربستان یعنی داعش و نیروهای تندرو منطقه،اندکی از اعتبار و محبوبیت حافظان امنیت کشور کاسته نخواهد شد.

سپاه با کشیدن جورهمه ی مدعیان پرمدعای مبارزه علیه تروریسم، پیام آور صلح و دوستی در منطقه بوده و به عنوان محور حیاتی مبارزه علیه داعش، منجی ملت های زیر ستم منطقه می باشد. ایران نشان داده است که نه تنها از تروریسم پشتیبانی نمی کند بلکه همیشه با تروریسم مبارزه کرده و هزینه های بسیاری در این راه متحمل شده است.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : رضایت خداوند در حق‌مداری است نه نفس‌مداری/ متولیان کار برای کارگران امنیت شغلی ایجاد کنند

نکته سوم اینکه اشاره ناشیانه رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به نام جعلی خلیج ع ر ب ی این موضوع را نشان می دهد که نه تنها ایشان باید جغرافیا و تاریخ بخواند بلکه این خودش خدمتی برای کشورهای عربی حاشیه خلیج پارس دیگر کارساز نیست و به فکر خدمت دیگری باشد.

چونکه بیان این موضوع اینقدر مضحک است که دلایل اثبات آن نیاز به تکرار مکرر ندارد و کافی است دیداری از گورستان سربازان آمریکایی کشته شده در خلیج پارس که قربانی زیاده خواهی های دولت مردان ادوار گذشته این کشور شده اند، داشته و چند خط نوشته ی سنگ قبر آنان را بخواند تا از این توهم خارج گردد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :