به گزارش پایگاه خبری تحلیلی وردنجان نیوز، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف پدیده خراسان رفت و با پیروزی یک بر صفر ۶۰ امتیازی شد و دومین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ برتر قطعی کرد و جشن گرفت. وحید امیری در دقیقه ۷۷ برای پرسپولیسی‌ها گلزنی کرد.

ترکیب پدیده: سعید جلالی‌راد، رضا ناصحی، حسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، سالار افراسیابی، اکبر صادقی، محمدرضا خلعتبری (رضا صدری – ۷۰)، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد و محمد قاضی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سیامک نعمتی (احمد نوراللهی – ۷۲) و علی علیپور.

نیمه اول
دقیقه ۵:
ارسال زمینی روی دروازه پدیده از سوی سیامک نعمتی، موقعیت خوبی برای گلزنی پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد، اما علی علیپور نزدیک به توپ نبود تا از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه ۷: معین عباسیان شوت محکمی را به گوشه دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند توپ را به کرنر فرستاد.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - تفاوت دلار مبادله‎ای و آزاد ۷۰۰ تومان شد

دقیقه ۱۹: توپی که به محوطه جریمه پرسپولیس آمده بود با تعلل مدافعان و علیرضا بیرانوند به موقعیت گل برای پدیده تبدیل شد که حسین ماهینی در آستانه ورود توپ به دروازه، آن را دور کرد.

دقیقه ۲۱: کمال کامیابی‌نیا به‌دلیل خطایی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۹: ارسال زمینی وحید امیری به دهانه دروازه پدیده موقعیت مناسبی برای گلزنی پرسپولیس ایجاد کرد، اما کامیابی‌نیا توپ را به اوت زد و مانع استفاده علی علیپور از این موقعیت شد.

دقیقه ۳۳: کرنر ارسالی خطرناک روی دروازه پرسپولیس با واکنش بیرانوند مواجه شد تا این توپ از محوطه جریمه خارج شود.

دقیقه ۱+۴۵: ضدحمله پرسپولیسی‌ها با حرکت خوب امیری و ارسال او به دهانه دروازه همراه شد، اما علی علیپور پاس خوب هم‌تیمی‌اش را به بیرون زد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷:
پرسپولیسی‌ها با ارسال‌های متعدد روی دروازه پدیده خطر ایجاد می‌کردند که حاصل آن کرنر برای پرسپولیس بود.

دقیقه ۵۱: محمدرضا خلعتبری از پدیده با کارت زرد داور جریمه شد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : آخرین وضعیت آب استحصال شده استان چهارمحال و بختیاری و آب‌های مصرفی استان‌های همجوار بررسی می‌شود

دقیقه ۵۲: علی علیپور از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۵۳: کامیابی‌نیا در محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه زد که جلالی‌راد توپ را برگشت داد و در ادامه احمدزاده ضربه سری به سمت دروازه زد که این بار محمدرضا خانزاده توپ را از روی خط بیرون کشید.

دقیقه ۵۷: علی علیپور پشت محوطه جریمه توپ را به سیامک نعمتی داد که ضربه این بازیکن بوسیله دروازه‌بان پدیده مهار شد.

دقیقه ۷۷: ارسال صادق محرمی روی دروازه پدیده با ضربه وحید امیری همراه شد و پرسپولیسی‌ها پس از کوشش زیاد موفق به گشودن دروازه جلالی‌راد شدند.

انتهای پیام/


http://www.vardanjannews.ir/?p=2247

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :