چهارمین المپیاد ورزشی روستاییان چهارمحال و بختیاری با عنوان مالکَنون با قهرمانی کوهرنگ به پایان رسید

قهرمانی کوهرنگ در چهارمین المپیاد ورزشی روستاییانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری؛ رئیس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی استان گفت: در این مسابقات که با حضور ۱۵۰ ورزشکار آقا و خانم از شهرستان های سامان، شهرکرد، کوهرنگ، فارسان، اردل و لردگان برگزار شد، تیم کوهرنگ با کسب ۶۱ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

فخرالدین اسدی افزود: تیم های فارسان و اردل الف هم با ۵۸ و ۵۵ امتیاز به مقام های دوم و سوم رسیدند.

وی گفت: در بخش انفرادی بانوان و در مسابقات حمل پوشال، الهام معین از فارسان، عاطفه خسروی از کوهرنگ و مهشید یزدان پناه از تیم اردل الف به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رئیس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی چهارمحال و بختیاری گفت: در مسابقات هفت سنگ مهارتی زینب نادری از اردل الف مقام اول را به دست آورد و فاطمه چراغ زاده از شهرکرد و سمیه محمودی از فارسان دوم و سوم شدند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : نرخ تورم چهارمحال و بختیاری به ۱۲٫۱ درصد رسیده است

اسدی افزود: در رشته دال پلان هم زینب احمدی از کوهرنگ، اکرم امیدی از فارسان و صغری اسماعیلی از تیم اردل الف به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی گفت: در بخش آقایان در رشته های لی لی مرحله ای، هفت سنگ مهارتی و دال پلان کمال موسوی از شهرکرد، رضا نصیری از اردل الف و جواد خدادادیان از اردل ب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

اسدی گفت: مقام نخست رشته هفت سنگ مهارتی آقایان را هم اصلان غیبی پور از کوهرنگ به دست آورد و مقام های دوم و سوم این رشته ورزشی به جواد علوی از شهرکرد و سالار رئیسی از اردل الف رسید.

رئیس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی چهارمحال و بختیاری گفت: در رشته دال پلان هم علی سالاری و فرشاد غیبی پور از کوهرنگ و محمد اسلامی از فارسان اول تا سوم شدند.

چهارمین المپیاد ورزشی روستاییان چهارمحال و بختیاری با عنوان مالکنون همراه با پخت آش و نان محلی، برپایی ۱۰ غرفه عرضه صنایع دستی و مجمع سالانه هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی با حضور غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی در بوستان بی بی مریم اردل برگزار شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :