شمس آباد – گروه استان ها: امروز مردم استان چهارمحال و بختیاری با حضور گسترده خود در۱۴۲ نقطه استان چهارمحال و بختیاری وحدت و یکپارچی خو د و پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی را بار دیگر به دشمنان کشور نشان دادند.

در شهرهای بزرگ استان چهارمحال وبختیاری از جمله شهرکرد، بروجن، فرخ شهر و… حضور پرشور مردم در راهپیمایی وصف ناپذیر است. کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد، همگی به صحنه آمده اند تا پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی بار دیگر نشان دهند و با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند.

راهپیمایی در شهرهای عشایری استان چهار محال و بختیاری نیز از جمله لردگان، اردل، چلگرد، فارسان و… وصف و حالی دیگر دارد. حضور مردم با لباس های محلی یکدست با در دست بردن پرچم جلوه های بسیار زیبایی ایجاد کرده است.

حضور گسترده عشایر با لباس محلی «چوقا» و «دبیت» در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همانند سال های دیگر بسیار پرشور است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : جایی پرحاشیه‌تر از استقلال ندیدم/ تیم را برای قهرمانی می‌بندیم

 از مهمترین ویژگی های راهپمایی امسال در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری حضور پر شور کودکان با لباس های محلی است که جلوه بسیار جذاب و ویژه ای به راهپیمایی بخشیده است.

کودکان پسر و دختر با لباس های محلی  با در دست بردن پرچم ایران در راهپیمایی حضور یافتند تا حماسه حضور پر شور مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را تکمیل کنند.

رفع محرومیت ها از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی است

یکی از عشایر بختیاری در گفت و گو با شمس آباد با اشاره به اینکه عشایر همیشه پیرو پشتیبانی از نظام و انقلاب اسلامی بوده اند، اظهار داشت: عشایر نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرده اند وبا تمام وجود از آرمان های انقلاب اسلامی پشتیبانی می کنند.

علی جمشیدی بیان کرد: عشایر بختیاری در طول تاریخ ایران در مقابل ظلم و ستم و استبداد ایستاده اند.

وی بیان کرد: رفع محرومیت ها در کشور به ویژه  چهارمحال و بختیاری از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : رهبر گروه تروریستی وابسته به داعش در فیلیپین کشته شد

وی بیان کرد: توسعه مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری به برکت انقلاب اسلامی محقق شده است و باید قدردان این نعمت باشیم.

مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی وحدت خود را به جهانیان اثبات می کنند

یکی دیگر از عشایر بختیاری در گفت و گو با شمس آباد اظهار داشت:حضور پر شور مردم در راهپیمایی موجب هراس دشمن می شود و بیانگر اتحاد و همبستگی مردم و طوایف مختلف در دفاع از انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: توطئه های دشمن با حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خنثی می شود.

وی تاکید کرد: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی وحدت و یکپارچی خود را به جهانیان اثبات می کنند.

جمعیت راهپیمایی در مرکز استان چهارمحال و بختیاری لحظه به لحظه در حال افزایش است. کودکان با در دست بردن بادکنک ها و پرچم های جمهوری اسلامی بر زیبایی صحنه تجدید میثاق مردم با آرمان های انقلاب اسلامی افزوده اند.

حضور پر شور بانوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری از دیگر صحنه های زیبای سالگرد پیروزی انقلاب است که بانوان این استان با حضور پر شور خود پشتیبانی خود را از آرمان های انقلاب اسلامی باردیگر به جهانیان اثبات کردند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : چرا در اقتصاد ایران یک نوع خطا چند بار تکرار می‌شود؟

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :