فرمانده سپاه کوهرنگ:

۶۰ برنامه هفته بسیج در کوهرنگ برگزار می‌شود

Share/Save/Bookmark

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶

فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ۶۰ برنامه در شهرستان کوهرنگ برگزار می‌شود که در حال موجود برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.

60 برنامه هفته بسیج در کوهرنگ برگزار می‌شود

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از شمس آباد، فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ در جلسه شورای اداری شهرستان کوهرنگ  اظهار کرد: ایران اسلامی در جبهه ای فرهنگی با دشمن تا بن دندان مسلح در حال مبارزه است که پیروزی در این جنگ نابرابر به تعامل و همکاری تمامی دستگاه ها نیاز دارد.

سرهنگ کرم نظری افزود: دشمنان قسم خورده نظام با برنامه ریزی دقیق، به حوزه فرهنگ وارد شده اند و در این هجمه نابرابر جوانان و آینده سازان ایران اسلامی را هدف قرار داده اند و سعی آن ها به دور کردن جوانان از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی متمرکز شده است.

وی گفت: دولت عربستان برخلاف موازین بین‌المللی، سعد حریری را در کشور خود نگه داشت و گفته می‌شود که استعفای حریری به اجبار دولت عربستان بوده است.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : اهداف پنهان و آشکار آمریکا در یمن

نظری در ادامه با بیان این که شهید همدانی در سوریه اقدامات بسیار تاثیرگذاری انجام داد، خاطرنشان کرد: خدمات ارزنده، مدیریت هوشمند و تاثیرگذاری سردار همدانی بر روند جنگ کاملا آشکار است، وی با ایجاد هماهنگی میان ارتش و قوای نظامی سوریه و همدستی به تشکیل نیروهای داوطلب مردمی مانع از سقوط سوریه و پیروزی داعش و نیروهای معاند شد لذا بسیاری از تحلیل گران، طرح‌ها و برنامه شهید همدانی را علت اصلی پیروزی سوریه و نیروهای مقاومت در مقابل تروریست‌ها است.
 
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ۶۰ برنامه در شهرستان کوهرنگ برگزار می‌شود  که در حال موجود برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.
 
وی افزود: ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته بسیج می‌توان به یادواره شهدا، آبروی محله شهید ناصری در حاجی آباد، همایش بزرگ اجتماع بسیجیان در پنج آذر، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف شهرستان و برگزاری نمایشگاه‌های عرصه اقتصاد اشاره کرد.
 
 فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ گفت: محرومیت‌زدایی و رسیدگی به اقشار محروم و نیازمند جامعه برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است که امیدواریم مسئولان در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و بسیجی بودن و بسیجی عمل کردن را به همگان تبیین کنند تا خروجی‌های مناسبی را در این زمینه شاهد باشیم.
 
نظری بیان کرد: حرکت خودجوش بسیجیان در جامعه همیشه توانسته در تعیین سرنوشت مملکت بسیار موفق عمل کند که ما همیشه نیاز به چنین جوانانی که داریم با گام گذاشتن در مسیر ولایت و رهبری ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری رهنمون شود.
 
کنفراس مطبوعاتی، نهضت های روشنگری، برگزاری مسابقات فوتسال، مسابقات تنیس روی میز، تجلیل از نخبگان قرآنی، نشست های سیاسی با موضوع تحولات منطقه ای، مسابقات مقاله نویسی با محوریت حجاب، کارگاه آموزشی با موضوع آسیب های فضای مجازی، غبارروبی گلزار شهدا، نشست مادران و شکوه مقاومت اجتماع بسیجیان در ۵ آذر از مهمترین برنامه های هفته بسیج است.
 
انتهای پیام۱۰۲۶ج /۶۱۰ک

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : ربیع الاول، ماه شادی اهل‌بیت/ اعمال خاصه در بهار ماه‌ها

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :