پیشرفت دنیای اسلام درپرتو وحدت و هم بستگی مسلمانان است/ بسیاری ازمشکلاتی که درکشوروجودداردبخاطرناکارآمدی مجلس ها است

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نماز گزاران به تقوای الهی گفت: هفته وحدت و میلاد رسول اکرم(ص) که آغازگر وحدت و اتحاد است بهترین فرصت شناخت و تقویت و رسیدن به اهداف امت اسلامی است.

بهرامی افزود:این روزها ولادت برترین مخلوق عالم هستی پیامبرعزیزاسلام وامام صادق علیه السلام است و درسایه وجود او ست که انسانها از پستی وحقارت ،ستم وظلم،ازهدررفتن عمرها،ازگرفتاریهای نفس ،ازگرفتاری درتفکرات وخرافات جاهلی بیرون می آیند.

پیشرفت دنیای اسلام درپرتو وحدت و هم بستگی مسلمانان است/ بسیاری ازمشکلاتی که درکشوروجودداردبخاطرناکارآمدی مجلس ها است

امام جمعه شهر اردل در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: هفته وحدت فرصتی برای تعامل و همبستگی در بین مسلمانان است.

امام جمعه شهر اردل گفت :دشمنان به دنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند و از اختلاف بین شیعه و سنی سود می برند لذا باید زمینه اتحاد و همدلی بیشتر بین مسلمانان فراهم شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : جهاد سازندگی در روستاها مهاجرت معکوس را در پی خواهد داشت

وی با بیان اینکه دشمن برای ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان با روش‌های گوناگون در کوشش هستند و هرگز از این اقدام خود دست بر نمی دارند، اظهار کرد: باقی وحدت مسلمانان بهترین راهبرد برای سعادت امت اسلامی است.

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اینکه پیشرفت دنیای اسلام درپرتو وحدت وهم بستگی مسلمانان است بیان کرد:وحدت رمز پیروزی امت اسلامی در برابر توطئه های سازمان یافته دشمنان است و این امر مهم باید همیشگی و پایدار باشد و بر ما واجب است از صلح ، آرامش، همدلی و همزمانی که اکنون در بین مذاهب مختلف نظام اسلامی حاکم است، قدردانی کنیم.

امام جمعه شهر اردل با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو افزود: ۱۶ آذر۱۳۳۲حرکتی ازناحیه دانشجویان علیه استعمارواستکباربود و شروع مرگ برآمریکا ازآنجاشروع شد.

حجت الاسلام بهرامی گفت:روز ۱۶ آذر به‌عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار غرب و استبداد و خودکامگی در دفتر تاریخ این سرزمین به یادگار ثبت گردیده است.

خطیب جمعه شهر اردل با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس و سالروز تصویب قانون اساسی گفت: قطعایکی از ارکان مهم کشور مجلس شورای اسلامی است که تصویب قوانین طرحها،لوایح ونظارت برای اجرای اینهابه عهده مجلس است.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : ابراز نگرانی عمیق چین از آزمایش موشکی کره شمالی

بهرامی اضافه کرد:آنچه درمجلس اتفاق می افتدمی تواندحرکت وسرعت کشوربه سمت پیشرفت رامهیاکند البته  اگر بانگاه به اهداف بلندانقلاب وبرای رفع مشکلات توده های مردم به تصویب برسد.

وی با بیان اینکه مجلس بایدمحل واقعی وصیت ی ملت باشدنه گروهها،قشروجریانات خاص افزود: بسیاری ازمشکلاتی که درکشور وجوددارد بخاطرناکارآمدی مجلس ها است لذا نماینگان وظیفه سنگینی بر دوششان است و نباید چشم بر حقایق ملت ببندند و به دور از بازی های سیاسی برا رفع مشکلات مردم به خصوص قشر ضعیف جامعه کار کنند.

ایشان ضمن تبریک روز مجلس به نمایندگان استان خصوصا نماینده شهرستان اظهار داشت: نمایندگان مجلس درتصویب بودجه وتخصیص اعتبارات مسائل مهم استان وخصوصا شهرستان راجدی پیگیر باشند.

حجت الاسلام بهرامی گفت:مسئله فاضلاب شهر اردل و جاده های این شهرستان نیازبه اعتبارات ملی دارد نماینده شهرستان باید ازظرفیت نمایندگی استفاده کند این روزها فرصت را ازدست ندهد و برای تخصیص بودجه ای برای تکمیل این پروژه ها کوشش کند.

امام جمعه شهر اردل ازبرگزار کنندگان دومین اجلاسیه نماز که با محوریت فضای مجازی و نماز برگزار شد تقدیر و تشکر کرد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - پروژه انتقال آب بن_بروجن، تضمین حیات ۵۰ درصد جمعیت چهارمحال وبختیاری/ مسئولین استان هم‌جوار از اظهارات تنش زا بپرهیزند

انتهای پیام/۵۷۰ه

این خبر را به اشتراک بگذارید :