به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از کلار، ساکنان کوچه مهد دانش فرادنبه واقع در محله عباس آباد طی نامه ای که به امضاء ساکنان کوچه و آموزشگاه استثنایی مهد دانش رسیده ضمن اعلام اعتراض خود از عدم آسفالت ریزی این کوچه خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

در این نامه که نسخه ای از آن در اختیار پایگاه خبری تحلیلی کلار قرار گرفت، آمده است:

حضور محترم شهردار شهر فرادنبه

سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند جمعی از ساکنان کوچه مهد دانش شهر فرادنبه واقع در محله عباس آباد نسبت به عدم آسفالت ریزی این کوچه با وجود تکمیل زیرساخت ها و همچنین اجرای پروژه فاضلاب اعتراض دارند و با توجه به واقع بودن مدرسه استثنایی در این کوچه و تردد زیاد وسایل نقلیه آسفالت ریزی این کوچه بیش از پیش احساس می شود.

این نامه می افزاید عدم آسفالت ریزی کوچه مهددانش در حالی است که کوچه های بسیاری در شهر فرادنبه آسفالت ریزی شده و چندی پیش نیز اقدامات اولیه و قیرپاشی جهت آسفالت این کوچه انجام گرفته است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اتهام زنی و ادعاهای بی‌اساس نماینده سازمان محیط زیست نسبت به منتقدان محصولات تراریخته - شمس آباد

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است علیرغم پیگیری های متعدد ساکنان تاکنون هیچ گونه اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است لذا برای پایان دادن به اعتراض و نگرانی های اهالی این کوچه شرکت لازم در این خصوص را مبذول فرمائید.

با تشکر ساکنان کوچه مهد دانش فرادنبه

اهالی کوچه: به مشکلات ما رسیدگی کنید

ساکنان کوچه مهد دانش فرادنبه به دنبال اعتراض خود در گفتگو با خبرنگار کلار اعلام داشتند: عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب کوچه مهد دانش فرادنبه سال گذشته انجام شده و امسال نیز برای آسفالت ریزی تسطیح و قیرپاشی شد اما متاسفانه تاکنون اقدامی برای آن صورت نگرفته و از آنجایی که پیگیری های شفاهی برای مرتفع شدن این مشکلات تاثیرگذار نبوده لذا مکتوبا خواستار رفع این مشکل هستیم.

اهالی این کوچه خاطرنشان کردند در زمان اجرای لوله گذاری شبکه فاضلاب در محله عباس آباد چندین بار آب قطع شد و پس از پایان یافتن کار و پر شدن چاله ها به دلیل انجام نشدن نظافت، گرد و خاک مدتی مهمان خانه های اهالی محله بود و درب برخی از منهول‌های فاضلاب نیز به خاطر آن که استحکامی نداشت شکست که در آن زمان هم پس از پیگیری‌ها و رفت و آمدهای زیاد برای تعمیر آن اقدام شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : سایه قوم گرایی برشایسته گزینی درانتخابات

لزوم احداث کانال برای هدایت آب های سطحی

اهالی محله عباس آباد فرادنبه در ادامه با اشاره به این که قسمتی از خیابان اصلی این محله کانال برای اجتماع آوری آب های سطحی احداث نشده است، می گویند: از آن جایی که همین قسمت در کنار زمین خاکی واقع شده در فصل زمستان به دنبال بارندگی ها خیابان دچار آب گرفتگی و گل می شود.

اهالی محله و ساکنان کوچه مهددانش که از عدم کانال کشی و آسفالت ریزی این کوچه گلایه دارند از مسئولین می خواهند تا فکری برای برطرف کردن این مشکلات کنند.

مدیر آموزشگاه استثنایی مهد دانش نیز با اشاره به رفت و آمد سرویس های مدرسه و اولیاء دانش آموزان و پایگاه سنجش خواستار شرکت مسئولان برای آسفالت ریزی کوچه مهد دانش شد.

پیگیری های خبرنگار کلار حکایت از آن دارد که در طرح آسفالت ریزی شهر فرادنبه بسیاری از کوچه ها آسفالت شده اما هنوز تعدادی از کوچه ها در این شهر آسفالت نشده است.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : استاندار چاقو کشید/نماینده مردم در مجلس بدون کلاه ایمنی موتور سوار شد + تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی کلار این آمادگی را دارد تا جوابیه شهرداری شهر فرادنبه در خصوص مطالبه ساکنان کوچه مهد دانش و محله عباس آباد را متشر کند.

انتهای پیام۱۰۲۶ج / ۵۴۰ ک

این خبر را به اشتراک بگذارید :