حوادث سنگینی باکمک بسیج وتفکربسیجی ازسرملت ما گذشت /تضعیف عوامل اقتدارملت نقشه ی آمریکا است

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به یکی از احادیث امام علی(ع) که می فرماید: إذا أحَبَّ اللّه ُ عَبدا ألْهَمَهُ حُسنَ العِبادَهِ هرگاه خداوند بنده اى را دوست بدارد، نیکویى پرستش را به دل او اندازد اظهار کرد: طبق آیات قرآن کریم ما دراین عالم آمدیم برای شناخت ومعرفت خدای متعال که همه چیز در آن است.

بهرامی افزود:این یک شناخت علمی نیست بلکه شهود باطنی، درک باطنی و قرب است لذا کار انسان دراین عالم عبودیت برای شناخت باطنی ازخداوند است.

وی بیان کرد:وقتی یک ملتی یک انسانی مدام خودش رافقیرببیند،آنوقت می ترسد،دنباله رو می شود،وابسته می ماند،سرسپرده می شود که این هدف مستکبران است تا مطیع آنها شوند.

امام جمعه شهر اردل گفت: شیطان بزرگ آمریکاست که این روزها خودنمایی می کند و خود را حامی حقوق بشر می داند اما درعمل هدفش نابودی فقیران و مظلومان جهان اسلامی است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : زباله های کریم آباد تهدیدی در زیبایی چهره این روستا

بهرامی گفت:وقتی امام بزرگوارفرمودند:آمریکاهیچ غلطی نمی تواندبکند منظور این است که اینهاباتلقین ،تبلیغ وفریب می خواهندشمارابترساند،واداربه اطاعت بکنند لذا شما نترسید نگران نباشید هیچ کاری نمی توانندبکنند.

وی بیان کرد: در تبلیغاتشان مسئولین باید هوشیارباشید و نباید وعده های آنها را جدی گرفت و در جواب تندگویی هایشان باید جواب دندانشکنی داد.

حوادث سنگینی باکمک بسیج و تفکربسیجی ازسرملت ماگذشت /تضعیف عوامل اقتدارملت نقشه ی آمریکا است

امام جمعه شهر اردل در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص) وشهادت امام حسن مجتبی (ع) وامام رضا(ع) اظهار کرد:پیامبراسلام والاترین اسوه والگوی همه ی انبیاء واوصیای الهی وهمه بشریت است.

حجت الاسلام بهرامی گفت:خدای متعال او را الگو معرفی کردند یعنی راه ومسیر و نقشه وبرنامه حرکت انسانها پیغمبراست.

وی با اشاره به حادثه زلزله ی غمبار غرب کشور گفت: عمق حادثه وگستردگی زلزله کرمانشاه زیاد است مشکلات فراوانی بوجود آورد لذا نیازمند مدیریت جهادی مسئولان وهمکاری وهمیاری همه ی ملت است و برای رفع مشکلات این هموطنانمان باید از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : نگاهی عمیق به دوربین هواوی آنر ۹ ؛ دوربین دوگانه خوش کیفیت

امام جمعه شهر اردل با اشاره به ۲۹ آبان آغاز هفته بسیج گفت: بسیج در طول چهار دهه انقلاب منشاء برکاتی بزرگی بود و لاز م است فرهنگ بسیجی در جامعه بویژه نسل جوان نهادینه و درخت بسیج روز به روز تنومندتر شود.

بهرامی با بیان اینکه بسیج یک تفکراست که مبتنی برتوحید و مکتب ناب اسلام است افزود:از ویژگیهای بسیج اخلاص در کار،حضوردردقت لازم اشیاء،خدمت رسانی،بصیرت وفهم دقیق حوادث،هوشیاری واقدام بموقع ،صفا،محبت بامردم،ایمان عمیق به اسلام وانقلاب ومردم را می توان نام برد.

وی با اشاره به اینکه حرکت بسیج یک حرکت جهادی است بیان کرد:حوادث سنگینی باکمک بسیج وتفکربسیجی ازسرملت ماگذشت و حضور در عرصه جنگ ،حوزه علمی وفرهنگی ،سازندگی اینها از افتخارات بسیج است.

امام جمعه شهر اردل با اشاره به نفوذ استکبار در منطقه خاورماینه و گزافه گویی های سردسته ی آنها آمریکای جنایتکار علیه ایران و توان موشکی ایران گفت: امروز ایران اسلامی حرف اول را در منطقه می زند و قدرت های غرب از این مسئله واهمه دارند .

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : ۵ پیام رسان بومی نمره قبولی گرفتند/ آغاز اعتماد به فناوری داخلی

حجت الاسلام بهرامی با بیان اینکه تضعیف عوامل اقتدارملت نقشه ی دولت خبیث آمریکا است گفت: برنامه موشکی ،تضعیف حضورمردم درصحنه های مختلف ،تضعیف روحیه انقلابی گری،تضعیف اقتصاد،تضعیف فرهنگ دینی مردم ،تضعیف وحدت ملی اینهانقشه استکبار است لذا مسئولین باید هوشیار باشند و برای اینکه نقشه دشمنان شوم برملا شود می بایست در راستای فرامین مقام معظم رهبری حرکت کنند.

انتهای پیام/۵۷۰ه

این خبر را به اشتراک بگذارید :