حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد/ مسئولان گره گشای مشکلات مردم باشند

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نماز گزاران به تقوالی الهی و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) با تاکید بر الگو قرار دادن حضرت زهرا (س) به عنوان یک زن نمونه در اسلام برای زنان مسلمان اظهارداشت: این بانوی بزرگوار باید از نظر اخلاق اجتماعی الگوی زنان ایران باشد تا تمام زنان ایرانی راه سعادت را بپیمایند.

حجت الاسلام بهرامی با تأکید بر اینکه بانوان جامعه ما باید فاطمه (س) را الگوی زندگی خود قرار دهند، افزود: امروز دفاع از ولایت‌ فقیه و پیروی از انقلاب بر همه واجب بوده و اگر آن روز حضرت زهرا (س) آن‌گونه از ولایت دفاع کرد ما هم باید راه ایشان را ادامه دهیم و امروز مدافع ولایت و رهبری باشیم.

بهرامی حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی مناسب رعایت تقوای الهی ذکر کرد و گفت: سیره حضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای جامعه بشری است و آن حضرت (س) تمام زندگی خود را در مسیر جلب رضایت الهی سپری کرد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : لاله پژمرده فارسان!/ پارک توریستی، نشانی از توسعه گردشگری ندارد!

وی حضرت فاطمه زهرا (س) را به عنوان مظهر دین، اسوه تقوی، سرور زنان جهان و الگوی عفت و فضیلت نام برد و زندگی آن حضرت را برای قرون و اعصار متمادی، الگویی ارزنده و پر ارزش برای زنان مومن و خداجو دانست که با گذشت زمان نیز بر شکوه و عظمت آن افزوده شده است.

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مایوس کرد/ مسئولان گره گشای مشکلات مردم باشند

حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل با اشاره به سوم اسفندماه  ۱۲۹۹ سالروز کودتای انگلیسی رضاخان اظهار داشت:انگلستان متوجه شد که بزرگ‌ترین مانع در راه توسعه اهداف استکباری و استعماری که دارد، اسلام است و در راستای اسلام‌زدایی در منطقه در چهار کشور ترکیه، ایران، افغانستان و پاکستان با روی کار آوردن دست‌نشانده‌های خود کوشش در راه اسلام‌زدایی کرد و در ایران رضاخان قلدر به روی کار آمد و مهم‌ترین هدف او اسلام‌زدایی در ایران بود.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : عربستان به سودمند ایران نیازی ندارد/ موضع «بولتون» در قبال ایران معقول است

حجت الاسلام بهرامی ضمن تقدیر از حضور پرشور ملت انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، تاکید کرد: حضور مردم در این راهپیمایی به جهان ثابت کردند که ملت انقلابی ایران هنوز پای آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و این حضور حماسی بار دیگر تمامی نقشه های دشمنان را برملا و آنها را مایوس کرد.

بهرامی گفت: امروزاین ملت همان ملت درطراز انقلاب است که درصحنه هاحاضربود،سرسختی هاراتحمل کرد،درجنگ جانفشانی کرد ،درتحریمهاصبرکرد لذا مامسئولان هم بایدببینیم درطرازانقلاب این مردم هستیم یانه اگرنیستیم برگردیم به ملت و شجاعانه ،هوشیار و محکم بر سرآرمانهای انقلاب اسلامی خدمتکار مردم باشیم.

امام جمعه شهر اردل در پایان با اشاره به سرکشی های خود که از نقاط مختلف شهرستان اردل انجام داد گفت: در این سرکشی اکثر کارگاهای تولیدی که بیشتر آنها هم جوان هستند از حمایت نکردن برخی مسئولین جهت توسعه این کارگاها گلایه مندند و انتظار است مسئولین در این زمینه کوتاهی نکنند و برای رفع مشکلات این جوانان کوشش کنند.

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به آلودگی آب کشاورزی منطقه میانکوه و خسارات جبران ناپذیر به مزارع شیلات این منطقه گفت: آلودگی نفتی باعث خساراتی به کشاورزان به خصوص تولید کنند گان ماهی سردابی این منطقه شد که این روزها به جای اینکه این مشکل اساسی حل شود برخی مدیران بانکی برای پرداخت وام هایشان فشار به آنها آورده و هیچ مهلتی نمی دهند که این کار از نظر اسلام درست نیست.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : طرح ترافیک جدید عین بی عدالتی است/ درآمدزایی شهرداری از تغییرات طرح/ ترافیک با این طرح بیشتر می‌شود

بهرامی افزود: قرار بود در این منطقه شیلاتی زده بشود و فلان شغلی ایجادبشود اما نشد مقصرهم اینها نیستند آب دچار مشکل شد چرا باید از طرف بانک اینقدرفشار و تهدید باشد.

وی گفت: انتظار است مسئولان مربوطه برای رفع مشکلات این منطقه چاره جویی کنند و به جای اینکه آنها را دادگاهی کنند راه حلی برای رفع این مشکل پیدا کنند.

انتهای پیام/۵۷۰ه

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :