جوانان ما در بحث ازدواج مشکل دارند/ بی عدالتی یعنی جوان تحصیل کرده ونخبه ی ما دربه در دنبال کار بگردد

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از هفت چشمه، حجت الاسلام مهرداد بهرامی امام جمعه شهر اردل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن دعوت خود و نماز گزاران به تقوای الهی با اشاره به سالروز وفات حضرت ام ‏البنین(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهداء گفت: در واقع باید اعلام کرد که مادران و همسران شهدا نمادهای ایثارگری هستند که همیشه باید مورد تکریم و تجلیل قرار بگیرند.

بهرامی تصریح کرد: این افراد به عنوان اسوه های صبر و ایثار برای نگه داشتن و حفاظت از ارزش های اسلامی فرزندان و همسران خود را در راه خدا از دست داده اند.

وی عنوان کرد: در واقع می توان گفت که تکریم و تجلیل و گرامی چسبیدن مادران و همسران شهدا تکریم و ارزشمند دانستن آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است.

جوانان ما در بحث ازدواج مشکل دارند/ بی عدالتی یعنی جوان تحصیل کرده ونخبه ی ما در به در دنبال کار بگردد

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نه دی را کسانی می شناسند که فتنه ۸۸را درک کرده باشند

امام جمعه شهر اردل در بخش دیگر خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اردل ضمن تاکید برا فراهم کردن شرایط ازداج آسان برای جوانان گفت: یکی از کارهایی که ما باید انجام دهیم این است که بستر را برای ازدواج جوانان فراهم کنیم و به جوانان توصیه می‌کنم زود ازدواج کنند و ازدواج را به تأخیر نیندازند.

حجت الاسلام بهرامی با بیان اینکه امروز جوانان ما دربحث ازدواج مشکل دارند افزود: باید شرایط ازدواج آسان را برای جوانان مهیار کنیم چرا که کوتاهی کردن در این مسیر آفت زا و زنگ خطری برای جامعه است.

وی افزود:درست است که مشکل معیشتی و اقتصادی در جامعه زیاد است اما پدران و مادران می توانند با کم کردن هزینه های اضافی در مهریه،جهیزیه شرایط را برای فرزندانشان به راحتی مهیا کنند که این بهترین صدقه برای هر فردی است.

امام جمعه شهر اردل با اشاره به ۱۵ اسفند روز درختکاری گفت: مسئله منابع طبیعی و نگه داشتن آن جزء مسائل ملی ما و یک مسئله حیاتی است و از اولویتهای توسعه پایدار هر کشوری است چرا که هر ملتی با منابع طبیعی و منابع موجود خودش می تواند پیشرفت کند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : در بیانیه‌ سپاه با محکومیت اقدام ترامپ صورت گرفت دعوت از ملت ایران برای شرکت در تظاهرات ضد آمریکایی ـ صهیونیستی/ غاصبان فلسطین در آتش انتقام مبهم می‌شوند

بهرامی افزود: مواظبت از منابع طبیعی وظیفه همه است، هم وظیفه دولتمردان و هم وظیفه ی مردم است زیرا تخریب منابع طبیعی گاهی جبران ناپذیراست.

امام جمعه شهر اردل در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۲۹ بهمن امسال گفت: تبین آسیب های انقلاب وآسیب شناسی حرکت ۴ دهه ی نظام اسلامی یکی ازمحورهای اساسی این سخنرانی بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این سخنرانی خطر ارتجاع را زنگ خطر دادند، ارتجاع و عقب گرد یک شبه اتفاق نمی افتد اول سرعت حرکت انقلاب به سمت آرمان ها کم می شود و آرام آرام متوقف می گردد و نهایتا حرکت به عقب آغاز می شود.

حجت الاسلام بهرامی با بایان اینکه کم کاری در مسئله عدالت یعنی کم شدن سرعت انقلاب به سمت آرمان ها است افزود: آنچه امروز مردم ما از بخشهای مختلف گلایه دارند بخاطر بی عدالتی ها است. نه عدم پیشرفتها.

وی افزود: متاسفانه آنجور که می بایست مسئولان دستگاهای مختلف، سیاسیون، رسانه ها به این فرمایش رهبری نپرداختند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - مشکلات اقتصادی و عدم آگاهی مهمترین معضل در استفاده صحیح اوقات فراغت در کوهرنگ

امام جمعه شهر اردل با بیان اینکه بی عدالتی یعنی جوان تحصیل کرده و نخبه ی ما در به در دنبال کار بگردد یا اینکه عده ای به راحتی به امکانات و منابع بانکها دسترسی دارند افزود: در طول این ۴ دهه عدالت به خوبی صرورت نگرفت و برای اینکه جلوی این بی عدالتی گرفته شود باید در مسیر ولایت حرکت کنیم و فرمایشات ایشان که در راس آن عدالت است را سرلوحه کاری خود قرار دهیم.

انتهای پیام/۵۷۰ه

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :