بدون رهبری و هدایت گری مسیری طی نمی شود/ کسانی که فرهنگ انقلاب را نمی شناسند یا راه خود را تغییر دهند یا از قطار انقلاب پیاده شوند

به گزارش شمس آباد نیوز؛ هم زمان با آغاز جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر استان چهارمحال و بختیاری پیغام خروش ملت ایران برای آمریکا، رژیم صهیونیستی و ابرقدرت‌ها این بود که ما خود ابرقدرتیم، ما را از گزینه‌های روی میزتان نترسانید، ما هرکدام گزینه‌ای روی میز هستیم که همدلی و وحدتمان در استمرار خط انقلاب و آرمان «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پاسخی دندان‌شکن به دشمن است.

مردم ما شایسته خدمت رسانی هستند آنها از تبعیض شکایت دارند

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: مردم ما شایسته خدمت رسانی هستند مردمی که در مقابل فتنه‌ها ایستادند و نقشه‌های آمریکا و اسرائیل را سرکوب کردند. این نظام نقاط ضعف و قوتی دارد که ما همه میدانیم نقطه‌ضعفی که همه می‌دانند این است که مردم از تبعیض شکایت دارند و دیگر ضعف ما دنیاطلبی است.

 حجت الاسلام غفاری در اجتماع پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شهر فارسان ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و تبریک ایام مبارک دهه فجر و روز بزرگ ۲۲ بهمن گفت: خداوند با بانگ بلند اعلام کرده است که هر فرد و گروهی و هر امتی که خداوند به آن‌ها نعمت داده باید شکر گذار نعمت باشد چون خداوند نعمت آن‌ها را بیشتر و استمرار می‌بخشد ولی اگر کفران نعمت کردند ضمن سلب نعمت کسانی که قدردان نعمت نبوده‌اند و موجب از دست رفتن نعمت شده‌اند خداوند عذابی دردناک برای آن‌ها فراهم کرده است.

وی در ادامه افزود: ما حافظ انقلابی هستیم که ۳۹ ساله شده و امروز وارد ۴۰ سالگی می‌شود انقلابی که شهدا با خون خود آن را آبیاری کرده‌اند و ما امانت‌دار این انقلابیم موقعیت خود را بشناسیم و قدر خود را بدانیم که امروز اگر پرچم ایران سربلند است و ایران باعزت است و اگر در دنیا افتخار می‌کنیم ایرانی و مسلمان هستیم به خاطر خون شهداست.

وی تصریح کرد: مردم ما شایسته خدمت رسانی هستند مردمی که در مقابل فتنه‌ها ایستادند و نقشه‌های آمریکا و اسرائیل را سرکوب کردند. این نظام نیز نقاط ضعف و قوتی دارد که ما همه میدانیم نقطه‌ضعفی که همه می‌دانند این است که مردم از تبعیض شکایت دارند و دیگر ضعف ما دنیاطلبی است وقتی مسئولین این‌گونه باشند در مردم نیز سرریز می‌شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : سال ساخت سریال‌های خانوادگی در تضاد با فرمان رهبری تلخی‌بی‌پایان!

وی بیان داشت: این نظام دستاوردهایی را نیز برای ما به ارمغان آورد ازجمله رهایی از سلطه طاغوت و استکبار جهانی دومین رهبری نظام و سومین قانون اساسی و حق انتخاب چهارمین دستاورد خروج از انزوا جهان و دیگر دستاورد بیداری اسلامی و شکست دادن ابرقدرت‌هاست.

برهم زدن اتحاد ملت ایران نقشه جدید دشمن است/مردم با حضور باشکوهشان درراهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که همچنان به آرمان های امام راحل و شهدا وفاد

یکی از قضات هدایت کل دادگستری چهار محال وبختیاری گفت:امروز ملت ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به استکبار جهانی داداند و نشان دادند که همچنان به آرمان های امام راحل و شهدا وفا دارند.

 کرم شیخ پور یکی از قضات هدایت کل دادگستری چهار محال وبختیاری در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:امروز ملت ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به استکبار جهانی داداند و ثابت کردند که همچنان پشتیبان ولی فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند .

شیخ پور اظهار کرد:ایران در تمام صحنه های انقلاب اسلامی با بصیرت و آگاهی حضوری فعال و منسجم داشته و بارها با حضور به موقع خود تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.

وی رهبری واحد را یکی از اصول مهم تحقق وحدت دانست و گفت: بدون رهبری و بدون هدایتگری هیچ جمعی نمی تواند مسیری را برای رسیدن به هدفی مشخص طی کنند و ما نیازمند وجود رهبری واحد هستیم که در انقلاب حضرت امام (ره) و هم اکنون رهبر معظم انقلاب این وظیفه مهم را برعهده دارند و عامل وحدت و موفقیت ملت ما بودند.

شیخ پور با بیان اینکه برهم زدن اتحاد ملت ایران نقشه جدید دشمن است افزود:امروز همه باید هوشیار باشیم چرا که دشمن می‌خواهد اتحادی که ملت سرافراز ایران دارد را بر هم زند و این دسیسه ای از سوی آمریکاست که انشالله با پیروی از رهبر معظم انقلاب این نقشه هم برملا خواهد شد.

انقلاب اسلامی با تکامل رسالت انبیاء سعی در تثبیت معیار حق در جامعه را دارد

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : بیایید مراقب کوه‌ها باشیم

نماینده ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد گفت: انقلاب اسلامی فرایند تکامل رسالت انبیاء است که کوشش می کند معیار حق را در جامعه تثثبیت کند.

 نماینده ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد با تبریک ایام الله دهه فجر و تشکر و قدر دانی از مردم شهرستان سامان در جهت شرکت پر شور و باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال جاری ، اظهار داشت: شما عزیزان به فرموده مقام معظم رهبری لبیک گفته و امسال راهپیمایی متفاوت از سال های دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدید.

حجت الاسلام و المسلمین سعید صفی با اشاره بر اینکه بشر چهار مرحله را تا به امروز طی کرده است، بیان داشت: مرحله اول حاکمیت طبیعت ، مرحله دوم حاکمیت علم، مرحله سوم حاکمیت عقل (بشر در ابتدایی در دروازه عقل گرایی در اروپا ) (احترام به قانون ) و مرحله چهارم حاکمیت وحی بوده است و انتقال از سه مرحله قبل به مرحله چهارم نیاز به یک انقلاب محکم دارد .

صیفی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پی ریز مرحله چهارم است، بیان داشت: انقلاب اسلامی فرایند تکامل رسالت انبیاء است که کوشش می کند معیار حق را در جامعه تثثبیت کند.

وی با اشاره بر اینکه حاکمیت وحی با تولد پیامبر عظیم الشان در فضای اندیشه اسلامی شروع و در دوره ائمه اطهار تبیین و در عصر غیبت کبری بواسطه علمای شیعه کوشش های بسیاری در جهت استقرار هر چه بیشتر آن در جامعه صورت گرفته است و برای تحقق انقلاب اسلامی قیام های متعددی در تازیخ تشیع شکل گرفته است ، بیان داشت: این قیام ها شامل قیام سربدران در حکومت صفویه، تنباکو و مشروطه در دوره قاجاریهو در نهایت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بوده است.

صفی با اشاره بر اینکه سه عامل ایدولوژی، رهبری و حمایت و حضور مردم در پیروزیانقلاب اسلامی نقش به سزایی داشته است، افزود: فهوی حسین روزنامه نگار مصری که گرایش ناسیونالیستی عربی دارد و از پیروان جمال عبدالناصر است و اتفاقا مشی ضد ایرانی دارد در یک مقاله مفصل در مقام مقایسه مصر و ایران چنین می‌نویسد، ما و ایرانی ها بیش از سی سال پیش در فضای بین الملی در یک سطح بودیم و ایرانی ها راه مبارزه و مقاومت در برابر ابر قدرتها، بخصوص آمریکا را انتخاب کردند و ما مسیر سازش را برگزیدیم، ما و ایرانی ها بیش از سی سال پیش در فضای بین الملی در یک سطح بودیم، ایرانی ها راه مبارزه و مقاومت در برابر ابر قدرتها، بخصوص آمریکا را انتخاب کردند و ما مسیر سازش را برگزیدیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : مهاجران قدردان رهبر انقلاب هستند/دولت افغانستان به جامعه نخبگانی بی‌مِهری می‌کند

صفی این مقاله نویس مصری در مورد ایران اینگونه می نویسد که ما هر سال مزد خیانت مان به اعراب را از طرف آمریکا در قالب ۴ میلیارد مدد بلاعوض میگرفتیم و ایرانی ها از همان اول فشار سیاسی، اقتصادی و تحریم و جنگ داخلی و جنگ نابرابر را تجربه کردند ….، تصریح کرد: امروز ایران از یک قدرت منطقه ای به یک قدرت جهانی تبدیل شده که هیچ مشکلی در سطح منطقه و جهان بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست.

حجت الاسلام و و المسلمین صفی با اشاره بر اینکه این مقاله نویس در ادمه مقاله اش اینچنین می نویسد اما وقتی در کشوری شیعه، رهبر باج به زمین و زمان ندهد، با همه فشارها، سلیقه ها، تندرو، کندرو، جنگ ۸ ساله، ۳۰ سال تحریم سیاسی و اقتصادی، جایی برای نفس کشیدن دشمن باقی نمی ماند، تصریح کرد: خوب آن وقت می شود ایران، در میان حصاری از آتش جنگ های منطقه که گرگ‌های زخمی پشت مرزهایشان بی قرار زوزه می کشند و کسی جرات ندارد به خاکشان چپ نگاه کند …

صفی با بیان اینکه همانگونه که مردم از این نظام و انقلاب در تمامی صحنه حمایت کردند ، مسئولین نیز از مردم حمایت داشته باشند، بیان داشت: مسئولیت مسئولین با حضور با شکوه تر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال نسبت به سال های گذشته سخت شده است .

وی با بیان اینکه مسئولین باید بحث های که در مورد سلطنت طلبی، قدرت طلبی و پول پرستی که در نظام صورت می گیرد را مدیریت و اصلاح کنند ، اذعان داشت: مسئولین باید با افراد انقلابی در راستای اعتلای این انقلاب قدم بردارند و دست دوستی با افراد ضد انقلاب ندهند.

صفی تصریح کرد: باید مسئولین به جوانان انقلابی که در تمامی عرصه ها حضور پررنگی داشته اند اعتماد کنند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :