افتتاح و کلنگ زنی 106 پروژه عمرانی در شهرستان لردگان+ تصاویر

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از خبرنگار سلام لردگان؛ در آیینی با حضور مجید نظری معاونت امور عمرانی استانداری در بدو ورود به شهرستان لردگان در محل گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام شد و بعد از غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا از خانواده شهیدان ظفر و خدارحم خالدی و خانواده سه شهید امان الله، فتح الله و حمد الله بامیری دیدار به عمل آمد.

در آیین افتتاحیه و کلنگ زنی ۱۰۶ پروژه عمرانی شهرستان لردگان که به صورت همزمان در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، برهان حسین پور آقائی سرپرست فرمانداری شهرستان لردگان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران برکات بسیار زیادی داشته و در یک مقایسه عینی می توان به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پی برد.

وی گفت: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کارهای بسیار زیادی در سطح کشور، استان و به تبع آن شهرستان لردگان انجام شده است که امروز شاهد افتتاح ۱۰۶ پروژه عمرانی و کلنگ زنی در شهرستان هستیم که افتتاح و کلنگ زنی چنین پروژه های بزرگی در شهرستان لردگان نشان از نگاه مسئولین کشوری به همه استان ها و شهرستان های کشور می باشد.


لازم است مسئولین استانی، نگاه جامع تری به شهرستان لردگان داشته باشند

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : انتخاب اصلح

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی تاج زاد امام جمعه لردگان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و به حق در شهرستان لردگان کارهای بسیار خوبی انجام شده اما کافی نیست و نیاز است نگاه جامع تری به این شهرستان شود.

وی گفت: مردم شهرستان لردگان مردمی شهید پرور، انقلابی و همیشه یار و یاور رهبر و انقلابشان هستند که این امر وظیفه مسئولین در مقابل این مردم را خطیرتر می نماید و حق بزرگی را به وجود می آورند که نیاز است نگاه ویژه ای به این شهرستان شود.

در ادامه مجید نظری معاونت امور عمرانی استانداری ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر گفت: پروژه های بسیار خوبی امسال در سطح استان افتتاح و کلنگ زنی شد امروز هم پروژه های بسیار خوب و بزرگی در شهرستان لردگان افتتاح و کلنگ زنی می شود و همه این کارها به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا می باشد.


 
افتتاح ساختمان ثبت احوال شهرستان لردگان

 در این آیین کامران رهی مدیر فنی اجرایی هدایت کل راه و شهرسازی استان گفت:  ساختمان ثبت احوال شهرستان لردگان با زیربنای ۸۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان احداث گردید که امروز با حضور معاونت عمرانی استانداری، امام جمعه لردگان، نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ثبت احوال استان، سرپرست فرمانداری لردگان، مدیر فنی اجرایی هدایت کل راه و شهرسازی استان، مسئولین و مردم، این ساختمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 

پیشنهاد ویژه :   اجتماعی : شمس آباد - لشگریان طبیعت در جنگ با "سرطان"

کلنگ زنی سالن چند منظوره ورزشی در شهرستان لردگان
 
حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: سالن چندمنظوره شهرستان لردگان، سالن ۱۲۰۰ نفره می باشد که امروز کلنگ شروع به کار این پروژه با حضور معاون عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری، به زمین زده شد.

وی گفت: در سطح شهر لردگان سالنی که ظرفیت تماشاگران برای دیدن بازیها را داشته باشد نبود که ان شاالله با افتتاح این سالن و برگزاری مسابقات شاهد حضور تماشاگران خواهیم بود.

کرمی گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه ۳ میلیارد تا ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می باشد که با کوشش نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی  یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبارات نفت شرکت کردند و  مقدمات کلنگ زنی این سالن فراهم شده است.
 

کلنگ زنی انتقال آب آتشگاه به شهر سردشت و روستاهای اطراف

در این آیین محمد خالدی نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه انتقال آب آتشگاه به سردشت پروژه بسیار مهمی است که علاوه بر شهر سردشت ۵۳ روستای اطراف سردشت را نیز در برمی گیرد و آب شرب این شهر و روستاهای اطراف را تامین می نماید و امید است تا سه سال آینده این پروژه به بهره برداری برسد و آب شرب مردم تامین گردد.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : جدیدترین لوازم خانگی هوشمند کوهلر با امکان کنترل صوتی رونمایی شدند

وی گفت: بر اساس شرایط فنی که این پروژه دارد مبلغ ۴۰ میلیارد تومان برای انتقال آب اتشگاه به سردشت اختصاص داده شد که کلنگ زنی این پروژه به منظور شروع این پروژه در سال ۹۶ و تا زمان بهره بردای این پروژه یک خط انتقال از روستای شهرک مامور به شهر سردشت در دستور کار قرار گرفت که امروز شروع و  این پروژه انجام گردید.

در ادامه قدرت‌الله بیگلری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: خط انتقال آب آتشگاه به شهر سردست با اختلاف ارتفاع ۹۰۰ متر و ۵ ایستگاه پمپاژ و لوله ۴۰۰ میلی متر امروز کلنگ زنی شد که تا سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و تا آن موقع یک خط انتقال آب از شهرک مامور به شهر سردشت اجرا گردید.
 

انتهای پیام۱۰۲۶ج /۶۳۰ ل

این خبر را به اشتراک بگذارید :