افتتاح ۲ باب منزل مسکونی محرومین بوسیله سپاه ناحیه شهرستان بن

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از  خبرنگار زنگ خبر : همزمان با ایام دهه فجر و با حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)استان چهارمحال و بختیاری وفرمانده سپاه ناحیه بن  و مسئولین شهرستان بن ۲ باب منزل مسکونی در روستای یانچشمه افتتاح گردید.

سردار علی محمد اکبری  فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان در حاشیه افتتاح این ۲ باب منزل محرومین در روستای یانچشمه با  تبریک  ایام الله  دهه فجر گفت: خداوند را شاکریم که اتمام این پروژه ها در  این ایام پرخیرو برکت و پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده است.

سردار اکبری ضمن اشاره به فعالیت های مختلف سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) در سراسر استان گفت:یکی از فعالیت های مهم سپاه محرومیت زدایی می باشد و مجاهدت کردیم تا بتوانیم این مهم را در سراسر استان و حتی مناطق زلزله زده به نتیجه برسانیم و  به این مورد هم ایمان داریم که کسانی که در کار خیر همدستی می کنند قطع به یقین همین ها برایشان باقی می ماند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : رشد ۷درصدی رای روستاها/ سرعت اخذ رای نسبت به دوره قبل افزایش داشت

وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل گروه های جهادی گفت: در این گروه ها فعالیت های بسیاری را می توان انجام داد از جمله فعالیت های آموزشی، عمرانی، بهسازی، علمی و بسیاری از اقدامات دیگر که اکنون شاهد آن هستیم.

وی ادامه داد: بسیج با تشکیل و اجتماع آوری چنین گروه هایی، باعث شده تا جوانان به این پی ببرند که می توانند در این جامعه تاثیر بسیاری را داشته باشند و اقدامات بسیاری را در جهت پیشرفت کشور انجام دهند.

سید اصغر موسوی فرمانده ناحیه شهرستان بن نیز در حاشیهافتتاح این منازل به خبرنگار ما  گفت : ساخت این دو واحد منزل محرومین در روستای یانچشمه به  همت کمیته امداد امام خمینی(ره) و  بسیج سازندگی ناحیه شهرستان بن انجام می گیرد، این واحدها در قالب خانه های کوچک و  در مدت کوتاهی  تحویل خانواده های محروم و تحت پوشش می گردند.


وی بیان داشت :بسیج سازندگی ناحیه شهرستان بن  با اعزام گروه های جهادی به روستاها و مناطق محروم شهرستان، خدماتی از قبیل تعمیر مدارس و مساجد،ساخت خانه عالم و تکمیل خانه محروم و اعطای وام های مشاغل خانگی به مردم شهرستان خدمات رسانی کند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نتانیاهو به چه حقی خروج ایران از سوریه را خواستار است؟ - شمس آباد

موسوی افزود : با همت و شناسایی گروه های جهادی و همدستی مسئولین کمیته امداد امام خمینی(ره)در روستای یانچشمه دو باب خانه که
فقط سقف و ستون های آن ها انجام شده بود شناسایی و تحویل گرفتیم.


وی  افزود :این خانواده  از عهد هزینه ها برنمی آمدند و مادر و پدر این شخص پیگیری کرده و توانستند وامی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان بگیرند و سپاه ناحیه شهرستان بن نیز  ۱۷ میلیون تومان همدستی کرد تابتوانند این منازل را تکمیل و تحویل این خانواده ها دهند.
موسوی گفت: منزل دیگر هم مربوط به یک خانم می باشد که از وضعیت مناسبی برخوردار نبود وبرای ایشان هم از سمت سپاه ناحیه شهرستان بن نزدیک ۱۵ میلیون تومان همدستی شد و این کار ها با همدستی  کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان بن و گروه های جهادی شهرستان بن به ثمر و نتیجه رسید.

سردار اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بخیاری و مسئولین شهرستانی  از سجاد شکراللهی که دارای بیماری MS میباشد دیدار و از خداوند منان شفای هرچه سریعتر ایشان را مسئلت کردند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - پشت پرده ی جریان راست جدید در اروپا

۳

انتهای پیام۱۰۲۲ج /۵۲۰ز

این خبر را به اشتراک بگذارید :