مردم کشورباحمایت وخریدکالاهای ایرانی ازتولیدکنندگان داخلی،منجر به خروج از رکود می شوند .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزچهارمحال وبختیاری، نماینده ولی فقیه دراستان در خطبه های نماز جمعه این هفته به مشکلات اقتصادی کشوروبرخی نگرانی ها اشاره کردوگفت: امسال به نام”پشتیبانی ازکالای ایرانی” نامگذاری شده واین به معنای آن است که خانواده ها بایدباخرید محصولات وطنی ازتولیدکنندگان کشور پشتیبانی کنند تا مشکلات اقتصادی به مرور رفع شود .  خریدکالای ایرانی راه شکوفایی اقتصادی کشور

حجت الاسلام و المسلمین نکونام گفت: بنابرفرمایش مقام معظم رهبری مشکلات حل نشدنی درکشور وجود ندارد و اقتصاد ایران با اتکاء به توان و پشتیبانی از تولید کنندگان داخلی رونق می یابد.

امام جمعه شهرکرد، استقبال از تولیدات داخل را منوط به ارتقای کیفیت و جلوگیری از قاچاق کالاهای خارجی اعلام کردوافزود:دولتمردان هم حتما با تدابیر ویژه مشکلات اقتصادی را رفع می کنند تا نا امیدی از ناکارآمدی مسئولان درجامعه رواج نیابد و اهداف شعار امسال هم محقق شود .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ۲۰ فروردین روز ملی” فناوری هسته ای” را هم گرامیداشت و گفت: حرکت شتابان و روبه جلوی صنعت صلح آمیز هسته ای کشور خاری در چشم دشمنان بود و ایران با بومی سازی این دانش در منطقه پیشتاز است.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام گفت: دشمنان به بهانه های ساخت سلاح هسته ای ایران را تحت فشار قرار دادند و با تهدیدهای مختلف متاسفانه دولتمردان کشور را پای میز مذاکره نشاند که این دستاوردی جز تحمیل خواسته های طرف های غربی نداشت .

وی گفت: دانش هسته ای ایران با این مذاکرات تا حد زیادی محدود شد و جلوی حرکت توسعه مدارانه آن گرفته شد در حالیکه مقامات آمریکایی بر خلاف ایران به تعهدات برجام پای بند نیستند .

حجت الاسلام و المسلمین نکونام گفت: مذاکرات هسته ای با گروه ۵+۱ با وجود روشنگری های مکرر مقام معظم رهبری بار دیگر چهره خبیث آمریکا را رسوا کرد و نشان داد مقامات این کشور و هم پیمانانش غیر قابل اعتماد هستند .

وی تاکید کرد:امیدواریم دولتمردان درتوانمندی های دفاعی وموشکی ایران همچون صنعت صلح آمیز هسته ای از دشمنان رو دست نخورند چرا که توان دفاعی ایران هیچ گاه قابل مذاکره نیست و نباید از تهدیدات غربی ها ترسید .

نماینده ولی فقیه در استان بر توان داخلی و اتکاء به دانش جوانان مومن ومتخصص کشور برای پیشبرداهداف ایران اسلامی تاکیدکردوگفت: نگاه به خارج نمی تواندضامن برای رسیدن به برنامه های توسعه ای و امنیتی کشورشود .

وی همچنین با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) به مناسبتهای هفته همچون سالروز شهادت “سید مرتضی آوینی”روز هنر انقلاب اسلامی هم اشاره کردوگفت:هنرواقعی پرورش دهنده انسان مکتبی است و شهید آوینی نمونه بارز یک هنرمند متعهد و مکتبی در کشور به شمارمی آید . 

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : از مشتری‌های همیشگی روایت فتح بودم/ صدایی که بزرگترین حرف‌ها را می‌زد خودش هم معتقد بود
کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :