به مناسبت دهه فجر از سوی سپاه قمربنی هاشم انجام شد؛

همزمان با بهار آزادی از جانبازان ویلچیری استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع لاله شهرکرد تجلیل شد.

به گزارش شمس آباد از استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، نشست صمیمانه جانبازان ویلچیری با سردار علی محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.

سردار اکبری در این نشست با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و تبریک ایام الله د هه فجر، از رشادت های جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حریم آل الله تجلیل کرد.

وی گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری، عمق استراتژیک جمهوری اسلامی به کاخ های آمریکا و اسرائیل رسیده است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: در هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را به دنیا صادر کردیم و امروز شاهد دستاوردهای عظیم این انقلاب از جمله؛ استقلال سیاسی، پیشرفت در حوزه های مختلف علوم و فنون، خودباوری در عرصه امنیت و دفاعی و … هستیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : عملکرد اروپایی ها در اجرای برجام چندان مثبت نیست

سردار اکبری، ادامه داد: وابستگی به مستشاران نظامی بیگانه را فراموش نکرده ایم که فرماندهان و امیران ارتش ما را تحقیر می کردند؛ اما به برکت ایثارگری و رشادت نیروهای دلسوز انقلاب و نیروهای دفاعی و امنیتی به اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی دفاعی رسیده ایم و به چندین کشور دنیا نیز تجهیزات نظامی صادر می کنیم.

وی، موفقیت در بسیاری از حوزه ها و وجود خلاء در برخی عرصه های دیگر را یادآور شد و تإکید کرد: هرجایی که پیشرفت کرده ایم به خاطر عمل به سیاست های کلی نظام تحت رهبری مقام معظم رهبری است و تابلو حضور نیروهای انقلابی با روحیه جهادی می باشد.

سردار اکبری، تصریح کرد: در حوزه دفاعی و امنیتی، چون تهدیدات را باور کردیم و خواستیم، توانستیم خودکفا شویم.

وی، در زمینه مشکلات اقتصادی و معیشتی نیز اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مجاهدت کنیم؛ اما نباید خدمات ارائه شده به آحاد مردم در اقصی نقاط کشور از بدو پیروزی انقلاب اسلامی را فراموش نماییم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : سوم خرداد تجلی عزم راسخ مردم ولایتمدار است

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، آگاه سازی نسل جوان از دستاوردهای انقلاب اسلامی و واقعیت های کشور قبل و بعد از پیروزی انقلاب را ضروری دانست و گفت: برای حل مطالبات به حق مردم باید همه مسئولان مجاهدت کنند و بدانیم که فتنه های دشمنان هیچ گاه تمام نمی شود؛ همانگونه که از بدو پیروزی انقلاب و طی این چهل سال گذشته همواره شاهد توطئه های مختلفی از سوی معاندین و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم؛ اما به لطف خدا، رهبری حکیمانه حضرت امام و مقام معظم رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم، فتنه ها خنثی شده اند.

گفتنی است: در این دیدار، جانبازان موجود پیرامون مشکلات و ضروری های خویش مطالبی را بیان کردند و فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، مسئول معاونت بهداشت و درمان سپاه استان و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، قول مساعد برای پیگیری دادند.

در این نشست صمیمانه که با حضور جمعی از مسئولان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام و مدیر کل و مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از جانبازان ویلچیری استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - اولویت آموزش وپرورش عمل به سندبنیادین باشد

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :