تفاهم نامه مشترک تولید برنامه های ارتقاء سواد رسانه ای بین مدیران کل صدا و سیما و آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری امضا شد.

امضای تفاهم نامه ارتقاء سواد رسانه ای دانش آموزان + فیلمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، این تفاهم نامه برای تولید برنامه های تلویزیونی به منظور ارتقاء سواد رسانه ای با تأکید بر فضای مجازی امضا شده است.

مدیر کل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری گفت: با ابتکار صدا و سیما به عنوان نخستین استانی هستیم که کار مشترک در فضای مجازی را با آموزش و پرورش آغاز کردیم و در این طرح دفتر استانی سراج و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان هم با صدا و سیما همراه شده اند.

مهرداد عظیمی افزود: بر اساس این تفاهم نامه ۲۵ قسمت برنامه تلویزیونی، هر قسمت به مدت ۲۰ دقیقه ساخته می شود که هدف آن استفاده از ظرفیت های موجود در صدا و سیما به ویژه رادیو دیداری و تلویزیون اینترنتی شمس آباد دو و توانمندی های کارشناسی شده آموزش و پرورش استان برای ایجاد خوراک سالم در شبکه های مجازی و باقی مخاطبان نوجوان و جوان در فضای سالم مجازی است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : ده کاری که گلکسی اس ۸ انجام می دهد اما آیفون ۷ نمی تواند

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری هم با اشاره به سیاست های کلان وزارت خانه مطبوعش در راه اندازی شبکه تلویزیونی ویژه دانش آموزان گفت: سامان دادن به فضای آشفته مجازی رسالتی است که همت همه مدیران دستگاه های اجرایی را می طلبد.

بهروز امیدی ابتکار عمل صدا و سیما برای افزایش سواد رسانه ای در فضای مجازی در آموزش و پرورش را امید بخش توصیف کرد و افزود: از آنجا که محتوای این طرح با ارائه نظرات کارشناسان این هدایت کل تدوین شده گام مهمی برای کاهش دغدغه های خانواده بزرگ آموزش و پرورش در فضای مجازی است.

 

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : میزان امتیازات برای تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی اعلام شد

این خبر را به اشتراک بگذارید :